۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۲

کشف ۱۰۰ کیلو تریاک در گناباد

فرمانده انتظامی شهرستان گناباد از کشف 100 کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت(طبنا) از استان خراسان رضوی سرهنگ قربانعلی قربانی بیان داشت: مأموران انتظامی شهرستان گناباد در ایستگاه بازرسی شهید سالاری هنگام کنترل و بازرسی خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو کامیون که به سمت مشهد در حرکت بود مشکوک و این خودرو را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: مأموران انتظامی در بازرسی از این کامیون ۷۰ کیلوگرم تریاک که به صورت ماهرانه ای در بار کامیون جاساز شده بود کشف و در این زمینه یک متهم را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به یک عملیات موفق دیگر، گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر گناباد در ورودی استان به یک دستگاه کامیون دیگر مشکوک و پس از بازرسی آن ۳۰ کیلوگرم تریاک کشف و در این زمینه ۲ متهم دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان گناباد با بیان این که ۳ متهم دستگیرشده در این ۲ عملیات پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: پلیس در برخورد با سوداگران مرگ از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود و انتظار ما از شهروندان این است که در صورت اطلاع از موارد مشکوک، مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments