۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۶

کشف یک تن مواد افیونی در خاش

جانشین فرمانده انتظامي استان سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه ماموران پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان خاش و کشف یک تن مواد افیونی خبر داد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه خبری پلیس،سردار “احمد طاهری” اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خاش با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان به سرنخ هایی از قاچاق محموله سنگین موادمخدر توسط اعضای یک باند حرفه ای قاچاق از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی شهرستان خاش دست یافتند.

وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس پس از یک سری کار گسترده اطلاعاتی، شب  گذشته اعضای این باند مسلح قاچاق را که با ۲ دستگاه سواری پژو ۴۰۵ در حال جابه جایی محموله مواد مخدر در حوالی منطقه “پشتکوه”  بودند را شناسایی و دستور ایست صادر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ با مشاهده ماموران انتظامی به سمت خودروهای پلیس تیراندازی و با سرعت به سمت یکی از مسیرهای فرعی تغییر مسیر دادند که پس از طی مسافتی با تنگ شدن عرصه بر خود با رها کردن خودرو ها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

سردار طاهری بیان داشت: در این عملیات مقتدرانه، تکاوران پلیس در بازرسی از خودروهای توقیفی از قاچاقچیان  یک تن و یک کیلو و ۷۶۰ گرم  انواع مواد مخدر شامل ۷۳۶کیلو و ۲۹۰ گرم تریاک، ۱۸۲ کیلو و ۴۰۰گرم حشیش، ۶۳ کیلو و ۷۰ گرم شیشه و ۲۰کیلو گرم هروئین به همراه یک قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات جنگی کشف کردند.*

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای متواری این باند خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق حضور فعال دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهد کرد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments