۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱

کشف کارگاه تولید مواد ضدعفونی‌کننده تقلبی در خط تولید قطعات تقلبی خودرو!

پاسداران گمنام امام زمان موفق به کشف و انهدام یک کارگاه تولید مواد ضدعفونی‌کننده تقلبی به‌نام جعلی شرکت پاک‌سازان آریا شدند که خط تولیدی خود را در کارگاه لوازم یدکی تقلبی خودرو دایر کرده بود!

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، یک کارگاه تولیدی مواد ضدعفونی‌کننده تقلبی در غرب تهران توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌تهران بزرگ، شناسایی شد و صاحبان این کارگاه دستگیر شدند.

صاحبان این کارگاه که پیش از این، مشغول تولید لوازم و قطعات تقلبی خودرو بوده‌اند در پی شیوع ویروس کرونا و نیاز مبرم مردم به اقلام بهداشتی و ضدعفونی‌کننده، اقدام به برپایی خط تولید مواد ضدعفونی‌کننده با برند تقلبی “طبیب صنعت فارس” و “پاکان دست” به‌نام شرکت جعلی “پاک‌سازان آریا” و “تبیان طب” با استفاده از الکل صنعتی در این کارگاه کرده بودند.

با کشف و انهدام این کارگاه توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) و ضبط ۵۰۰۰ لیتر مواد ضدعفونی‌کننده تقلبی از این کارگاه، بخش عمده‌ای از مواد ضدعفونی‌کننده تقلبی تولیدی در این کارگاه که در سطح داروخانه‌‌های تهران توزیع شده بود نیز ریکال و جمع‌آوری شده است و مابقی آن نیز طی امروز از سطح داروخانه‌‌ها جمع‌آوری می‌شود.

برخورد قضایی با داروخانه‌های متخلفی که اقدام به خرید این برند تقلبی مواد ضدعفونی‌کننده کرده‌اند نیز در دستور مراجع ذی‌ربط قرار دارد.

۲ متهم دستگیرشده با مشاهده پاسداران گمنام امام زمان اقدام به پرداخت ۴۰ هزار دلار و تعدادی سکه طلا به‌عنوان رشوه کردند که این مبالغ نیز ضبط و ضمیمه پرونده مذکور شد؛ ۲ متهم اصلی این پرونده با صدور قرار بازداشت موقت در اختیار سازمان اطلاعات سپاه تهران بزرگ قرار دارند.

شهروندان در صورت مشاهده برند تقلبی مواد ضدعفونی‌کننده “طبیب صنعت فارس”و”پاکان دست” و محصولاتی به نام شرکت‌های پاک‌سازان آریا و تبیان طب در فروشگاه‌های سطح شهر و داروخانه‌ها، می‌توانند گزارش این تخلف را به شماره تلفن “۱۱۴” اطلاع دهند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments