۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۲

کشف تجهیزات پزشکی و بهداشتی قاچاق در بستک

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف انواع تجهیزات پزشکی وبهداشتی قاچاق به ارزش 16 میلیارد و 650 میلیون ریال در شهرستان بستک خبر داد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار” غلامرضا جعفری” اظهار داشت : در اجرای طرح مبارزه با قاچاق، مأموران پاسگاه مهران شهرستان بستک با انجام کار اطلاعاتی از جابه جایی کالای پزشکی قاچاق توسط یک خودروی سواری مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران با پایش و رصد محورهای مواصلاتی، خودروی سواری مذکور را شناسایی،متوقف کرده و آن را جهت بررسی بیشتر به داخل یگان منتقل کردند.

سردار جعفری بیان کرد : در بازرسی از این خودرو مقادیر قابل توجهی تجهیزات پزشکی و بهداشتی قاچاق شامل ، ۱۵دستگاه آدابتور ، ۲دستگاه لیزر ،۲دستگاه مانیتور، یک دستگاه منبع نور، یک دستگاه بیهوشی، ۲ دستگاه سونوگرافی، ۲ دستگاه سیرکولیشن متعلق به دستگاه بیهوشی ، ۸۷دستگاه انواع تجهیزات پزشکی و ۷۷۹ قلم لوازم آرایشی وبهداشتی قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه ارزش ریالی محموله کشف شده ۱۶ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال برآورد شده است، اظهار داشت :در این رابطه یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x