۰۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

کشف بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در بندر گناوه

فرمانده دریابانی استان بوشهر از کشف بيش از 500 ميليارد ريال کالاي قاچاق و دستگیری 5 قاچاقچی توسط مرزبانان پایگاه دریایی گناوه خبر داد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه خبری پلیس،سردار ” ولی‌اله رضایی‌نژاد ” در تشریح این خبر اظهار داشت: مرزبانان پایگاه دریابانی بندر گناوه، در راستای مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از تولید داخلی، روز گذشته حین کنترل شناورهای عبوری در سواحل بندر گناوه، یک فروند شناور تجاری حامل کالای قاچاق را که به سمت خورهای گناوه در حرکت بود، شناسایی و متوقف کردند.

وی افزود: مأموران در بازرسی از شناور توقیف شده، ۴۸۸ دستگاه جاروبرقی، ۸ هزار و ۸۰۰ کیلوگرم روغن زیتون، ۲۳۴ کیلوگرم زیتون سبز، ۲۱۳ کیلوگرم زیتون سیاه، ۵۷۲ ثوب کلاه استخر، ۳هزار و۶۲۴ جفت جوراب، یک هزار جفت بازوبند نجات غریق، ۳۲۴ عدد ظروف آشپزخانه و … کشف شد.

سردار رضایی نژاد با اشاره به دستگیری ۵ قاچاقچی و توقیف یک فروند شناور، تصریح کرد: براساس نظر کارشناسان، ارزش ریالی کالاهای مکشوفه ۵۰۰ میلیارد و ۶۳ میلیون و ۱۷۰ هزار ریال برآورد شده است.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر در خاتمه با تأکید براجرای فرمایشات مقام معظم رهبری در امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: دریابانان، با همکاری مردم، مرزنشینان و تعامل با سازمان ها و نیروهای مسلح مستقر در استان بوشهر، علاوه بر اقدامات تأمینی در حوزه دریا با هرگونه قاچاق مقابله خواهند کرد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x