۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵
آقاجری در تذکر شفاهی:

کشاورزان خوزستانی آب کافی برای کشت تابستانه ندارند

نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه انتخابیه من کشاورزان از کشت برنج محروم شده اند و برای کشت تابستانه نیز با کم آبی مواجه هستند.

به گزارش گروه استان های  خبرگزاری  سلامت به نقل از خانه ملت، حبیب آقاجری در نشست علنی امروز (یکشنبه ۱۲ مرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: تذکر من به رئیس جمهور درخصوص گرانی افسارگسیخته ای است که کمر مردم را شکسته و کسی پاسخگو نیست و از سوی دیگر ارزش پول ملی در مقایسه با سایر ارزها هر روز کاهش می یابد. از دولت تقاضای رسیدگی در این زمینه را داریم.

نماینده مردم بندرماهشهر و هندیجان و امیدیه و بندرامام خمینی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نباید هر روز برای مردم مشکلات جدیدی به وجود آید، مردم با مشکلات اساسی دست و پنجه نرم می کنند، ادامه داد: در حوزه انتخابیه من در گرمای طاقت فرسا و شرایط کرونایی، مردم قطعی آب شرب را شاهد هستند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه در حوزه انتخابیه من کشاورزان از کشت برنج محروم شده اند و برای کشت تابستانه نیز آب کافی وجود ندارد ، عنوان کرد: در حال حاضر انتقال آب به استان های مجاور با سیاست غیرعقلانی صورت می گیرد، اما کشاورزان خوزستانی با کم آبی مواجه هستند./

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of