۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۹

کره جنوبی ۱۰۳۰ مورد ویروس کرونا را گزارش می‌کند!

کره جنوبی روز یکشنبه 1030 مورد جدید آلودگی به ویروس کرونا را گزارش کرد، که دومین رکورد روزانه متوالی به عنوان کشوری است که در کنترل COVID-19 موفقیت اولیه داشت اکنون با موج سوم سختی مبارزه می‌کند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری سلامت به نقل از Yahoo، کره جنوبی ۱۰۳۰ مورد ویروس کرونا را گزارش می‌کند که دومین رکورد روزانه است.

کره جنوبی روز یکشنبه ۱۰۳۰ مورد جدید آلودگی به ویروس کرونا را گزارش کرد، که دومین رکورد روزانه متوالی به عنوان کشوری است که در کنترل COVID-19 موفقیت اولیه داشت اکنون با موج سوم سختی مبارزه می‌کند.

از موارد جدید، ۱۰۰۲ مورد به صورت محلی منتقل شده است. آژانس کنترل و پیشگیری از بیماری کره گفت که این در مجموع به ۴۲،۷۶۶ عفونت با ۵۸۰ مرگ منجر می‌شود.

نخست وزیر چانگ سای کیون روز شنبه گفت که ادامه گسترش محدودیت فاصله اجتماعی تا بالاترین سطح کشور در صورت ادامه گسترش اجتناب ناپذیر خواهد بود، که عملاً برای اولین بار در چهارمین اقتصاد بزرگ آسیا قرطینه خواهد بود.

کره جنوبی، یکی از موفق ترین کشور‌ها در کنترل کروناویروس…

کره جنوبی به دلیل موفقیت قبلی خود در مهار ویروس بدون قرطینه، با تکیه بر ردیابی تماس و آزمایش از زمان تایید اولین مورد این کشور در ژانویه، مورد ستایش قرار گرفت.

کره جنوبی و کروناویروس

روز شنبه، کره جنوبی ۹۵۰ مورد عفونت جدید را گزارش داد که باعث شد رئیس جمهور مون جه این در جهت جلوگیری از گسترش، که وی آن را اورژانسی خواند، دستور بسیج پلیس، پرسنل نظامی و پزشکان پزشکی عمومی را صادر کند.

سئول بزرگ تحت محدودیت سطح ۲.۵ است. ارتقا آن به ۳، بالاترین سطح از پنج سطح، مستلزم آن است که مدارس به آموزش از راه دور روی بیاورند، فقط کارگران ضروری در ادارات مجاز باشند و اجتماعات بیش از ۱۰ نفر را ممنوع کنند.

 

مترجم: سید محمد معین حبیبی پاسدار

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments