۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸

کبدی‌کار تیم جوانان: ایران قدرت اول کبدی منطقه است

عضو تیم کبدی جوانان گفت: قدرت کبدی ایران به همه کشورها ثابت شده و با وجود داشتن حریفان قدرتمند در پیکارهای جوانان جهان برای کاپ قهرمانی به میدان می‌رویم.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) مسابقات کبدی جوانان جهان با حضور ۱۶ کشور از ۲۰ تا ۲۵ آبان برگزار می‌شود.«علی اصغر وفایی» روز یکشنبه اظهار داشت: قبل از کبدی در رشته کشتی فعالیت داشتم. در سن ۱۴ سالگی کبدی را شروع کردم و از آنجایی که این رشته جذابیت خاصی داشت، آن را ادامه دادم و اکنون در تیم ملی جوانان حضور دارم.

وی افزود: تیم جوانان در حال حاضر پشتوانه بزرگسالان و هدف ما هم قهرمانی در مسابقه‌های قهرمانی جهان در کیش است و امیدوارم که در سال‌های آینده بهتر از بزرگسالان کار کنیم و طلایی شویم.

کبدی‌کار تیم جوانان یادآور شد: بازی کردن در لیگ هند هدف والا و خوبی است و برای اینکه بتوانیم در تیم‌های کبدی بازی کنیم باید تلاش خود را بالا ببریم. همچنین «عباس اورسجی» رییس فدراسیون کبدی با حمایت‌های خود، بستر مناسب را برای پیشرفت ما فراهم کرد و امیدوارم بتوانیم در آینده جزو لژیونرهای موفق ایران باشیم.

وی درخصوص مسابقات کبدی جوانان گفت: همه تیم‌هایی که درمسابقات جهانی حضور می‌یابند از آمادگی بالایی برخوردار هستند. کشورهای هند، پاکستان، سریلانکا و عراق تیم‌های قدرتمندی هستند اما قدرتمندی ایران به همه کشورها ثابت شده و حرفی برای گفتن نیست و ایران قدرت اول منطقه شده است.(ایرنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of