۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵

کاوه رضایی: امیدوارم سرمربی تیم ملی با دقت انتخاب شود

مهاجم ایرانی تیم شارلوا اعلام کرد مسئولان دقت زیادی را به انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران اختصاص دهند.

به گزارش گروه ورزشی طبنا( خبرگزاری سلامت)، کاوه رضایی، مهاجم ایرانی در هفته‌های اخیر عملکرد بسیار خوبی در تیم شارلوا داشته است و توانسته گل‌های مهم و موثری به ثمر برساند. او در سال ۲۰۱۷ بعد از درخشش در تیم استقلال و به ثمر رساندن ۱۳ گل در یک فصل به  بلژیک آمد و پیراهن شارلوا را به تن کرد.

اوایل بدبینی های زیادی نسبت به این انتقال وجود داشت ولی او توانسته حالا بعد از چند فصل حضور در فوتبال بلژیک منتقدانش را ساکت کند.

کاوه رضایی درباره شرایط خود در فوتبال بلژیک گفت: فوتبال در ایران ورزش اول است و آرزوی همه کسانی که سمت فوتبال می‌روند این است که بتوانند روزی پیراهن تیم ملی فوتبال کشورشان را به تن کنند. من در ۱۰ سالگی فوتبال را در شهر خودم آغاز کردم و در ادامه به یکی از آکادمی های خوب ایران رفتم و توانستم روز به روز بهتر شوم و خودم را نشان دهم.

مهاجم ایرانی در ادامه درباره حضور در لیگ ایران گفت: لیگ ایران از سطح بالایی برخوردار است. استعدادهای زیادی در لیگ ایران هستند که منتظر این هستند شانس به آنها رو کند و بتوانند از این فرصت استفاده کنند. قانونی در لیگ ایران است که تعداد بازیکنان خارجی در تیم ها را محدود می‌کند و به همین خاطر بازیکنان ایرانی زیادی در تیم ها هستند. سطح فیزیکی بین تیم ها و بازیها به نظرم تفاوت عمده بین لیگ ایران و بلژیک است. در بلژیک دوئل ها خیلی سخت است و بازیکنان برای هر توپ می‌جنگند و بازیها در کل فیزیکی است.

رضایی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: تیم ملی فوتبال ما در سالهای اخیر پیشرفت خیلی خوبی داشته است ولی در سالهای آینده تیم ملی باید بهتر از قبل شود. اکنون همه منتظر اعلام سرمربی تیم ملی هستند. امیدوار هستم انتخاب سرمربی تیم ملی با خرد و دقت صورت گیرد. از نظر شخصی برای من یک افتخار است که به تیم ملی کشورم دعوت شوم. من در جام جهانی روسیه انتخاب نشدم که نظر سرمربی بود و این را قبول دارم و به آن احترام می‌گذارم.

از زمان حضور رضایی در فوتبال بلژیک بازیکنانی چون رامین رضاییان، میلاد محمدی، یونس دلفی و علی قلی زاده در تیم های بلژیکی به کار گرفته شدند. در همین رابطه بازیکن ایرانی گفت: خیلی خوب است که بازیکنان ایرانی بتوانند از شانس رفتن به اروپا استفاده کنند. بازیکنان زیادی از ایران هستند که کیفیت بازی در اروپا را دارند.  فاصله زیادی بین بازیکنان لیگ ایران و بلژیک نیست. اگر به تیم ملی ما نگاه کنید می‌بینید بازیکنان خوب زیادی در تیم هستند ولی تیم های اروپایی معمولا دیدگاه خوبی به بازیکنان ایرانی ندارند. باشگاه های کمی هستند که برای استعدادیابی به ایران بروند. خوشبختانه دیدگاه مثبتی در بلژیک به بازیکنان ایرانی است. به زودی بازیکنان زیادی از ایران را در تیم های بزرگ اروپایی خواهیم دید.

انتهای پیام

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x