۱۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶

کاهش ۲۳ درصدی تردد نسبت به روز گذشته

مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۲۲۳ تردد شمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۲۳.۹ درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد.

به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت) روز سه شنبه پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به‌روال عادی درجریان است.

مرکز مدیریت راه‌های کشور اضافه کرد: طی شبانه‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۲۲۳ تردد شمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۲۳.۹ درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد که سهم وسایل نقلیه سنگین ۶.۸ درصد، اوج تردد بین ساعت‌های ۱۱ تا ۱۲ و کم‌ترین تردد بین ساعت‌های ۴ تا ۵ صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعت‌های مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

این مرکز سه محور دارای بیش ترین تردد طی ۲۴ ساعت گذشته را آزادراه تهران به کرج با ۱۳۶ هزار و ۶۸ ترد وسیله نقلیه، آزادراه کرج به قزوین با ۱۲۶ هزار و ۴۶۵ تردد وسیله نقلیه و آزادراه کرج  به تهران با ۹۱ هزار و ۹۲۰ تردد وسیله نقلیه اعلام کرد.(ایرنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of