۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
کبیری:

کاهش درد بیمار اولویت جراحی‌های فک و صورت است

دبیر انجمن جراحان فک و صورت گفت: کاهش درد بیمار اولویت همل‌های جراحی فک و صورت است.

امیر کبیری دبیر انجمن جراحی ناحیه فک و صورت در نشست خبری که به منظور بررسی فعالیت های انجمن جراحی فک و صورت می‌پرداخت  گفت: انجمن فک و صورت قدیمی‌ترین انجمن‌ پزشکی است  که از سال ۱۳۳۵ در ایران فعالیت می‌کند و متناسب با دنیا به پیشرفت‌های خوبی در زمینه جراحی ناحیه فک و صورت رسیده است.
وی  ادامه داد: رشته جراحی فک و صورت نقطه عطف پزشکی و دندان‌پزشکی محسوب می‌شود و امروزه با پیشرفت‌های چشمگیری در این حوزه  روبرو هستیم.
کبیری تصریح کرد:   وزارت بهداشت در گذشته پزشک محور بوده اما امروزه با سرکار آمدن وزیر غیر پزشک  امیدواریم به همه حوزه توجه یکسان شود.
دبیر انجمن جراحی ناحیه فک و صورت با اشاره به اینکه رشته جراحی فک و صورت بیش از ۸۰ سال در این کشور فعالیت می‌کند، ادامه داد: کسانی که می‌خواهند وارد مقوله درمان شوند باید آموزش‌های لازم را در حوزه دندان‌پزشکی دیده باشند.
کبیری افزود: تعرفه دستمزد پزشکان متناسب با تورم نیست و علی‌رغم نوسانات قیمت‌ها به نوعی دستمزد پزشکان افزایش محسوسی نداشته است.
وی خاطر نشان کرد: آنچه برای یک پزشک در اولویت درمان قرار دارد کاهش درد بیمار است و به همین دلیل جراحان فک و صورت تلاش می کنند که با رفع مشکلات در قسمت فک و صورت بیمار از درد جانکاه بیمار بکاهند زیرا بسیاری از بیماری ها به مشکلات در تین ناحیه مربوط می‌شود.
انتهای پیام

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of