۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹

کاظم قیم: میلیچ با ترفند پاسپورتش را گرفت؛ رفتن او به من چه ارتباطی دارد

معاون بین الملل باشگاه استقلال گفت:میلیچ با ترفند اهدای وکالت به پدر و مادرش پاسپورت خود را از باشگاه استقلال دریافت کرد!

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت کاظم قیم در گفتگویی در خصوص آخرین وضعیت میلیچ و قهر این بازیکن صحبت های کرد که در ادامه می خوانید:

بحث گرفتن پاسپورت میلیچ به ۳ هفته پیش بازمیگردد. این بازیکن در آن زمان هیچ نوتیسی به باشگاه ارسال نکرده و اعلام کرده بود برای انجام یک کار اداری، باید قبل از سال نوی میلادی به سفارت کرواسی مراجعه کند و یک وکالتی را به پدر و مادرش در کرواسی بدهد. چرا که همسر او در ایران است و کسی در کشور کرواسی نیست که کارهای او را انجام دهد.

حتی اگر بنا را بر این بگذاریم که میلیچ به باشگاه نوتیس داده باشد، او قبلا چندین بار سابقه ارسال نوتیس را داشته و میلیچ روی این نوتیس های ارسالی پافشاری نمی کرد. چرا که با باشگاه به توافق می رسید که به صورت اقساطی طلبش را از باشگاه دریافت کند.میلیچ پس از ارسال نوتیس آخر، به باشگاه مراجعه کرد و خبر از اعلام عدم دریافت حقوقش داد و حتی خودش گفت که این نوتیس ها را جدی نگیرید. من برای محکم کاری و گرفتن مطالباتم این کار را کرده ام.

پاسپورت میلیچ دست من نبوده است. من گاوصندوق دار باشگاه نیستم که دوستی مغرضانه گفته است که پاسپورت بازیکنان باید دست من باشد. بعضی ها تیتر زده اند بی تجربگی مسئول بین الملل باشگاه استقلال باعث رفتن میلیچ شده است. حتی در قضیه استراماچونی نیز من را مقصر کردند.پاسپورت بازیکنان دست دبیرخانه باشگاه است و میلیچ پاسپورتش را از آنجا گرفته است. چون برای انجام کارهای تمدید پروانه اقامت به پاسپورت بازیکنان خارجی نیاز دارد. من کارهای مهمتری دارم که دنبال پاسپورت نمی روم. اصلا کسی پاسپورتی به من نداده است که بخواهند از من تحویل بگیرند

میلیچ برای دریافت پاسپورتش مراجعه کرد و ما به آقای مددی گفتیم این بازیکن همچین درخواست دارد. ایشان نیز گفتند به میلیچ بگویید ما دنبال کارهای تمدید پروانه اقامت او هستیم و نمی توانیم فعلا پاسپورتش را به او بدهیم. بعد از ۱۰ روز این بازیکن دوباره مراجعه کرد و گفت چند روز دیگر سال نوی میلادی است و همه جا تعطیل است و من باید این کارهایم را انجام دهم. حتی میلیچ به خود من گفت اگر پاسپورتم را ندهید، با سفارت کرواسی مراجعه و اعلام می کنم پاسپورت من را گرفته اید. نگه داشتن بدون دلیل پاسپورت اتباع بیگانه جرم محسوب می شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x