۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸

غربالگری ۱۵۵۰۰ نفر از کارگران شهرداری

مدیرعامل شرکت شهر سالم از انجام 2610 آزمایش تکمیلی کرونا و 300 سی‌تی‌اسکن در میان کارگران شهرداری خبر داد و گفت: تست کرونای 44 نفر از این افراد به صورت قطعی مثبت بوده است.

به گزارش طبنا (خبرگزاری سلامت) حمید چوبینه مدیرعامل شرکت شهر سالم درباره انجام غربالگری سلامت کارگران و کارمندان شهرداری اظهار داشت بیش از ۱۵ هزار و ۵۰۰ نفر از کارگران شهرداری اعم از پارکبان و نیروهای فضای سبز غربالگری سلامت آنها از لحاظ ابتلا به کرونا انجام گرفته است که از این افراد ۲۶۱۰ نفر به دلیل دارا بودن علائم مشابه کرونا، آزمایش تکمیلی دادند و ۳۰۰ نفر نیز سی‌تی‌اسکن برایشان صورت گرفت.

وی گفت: از مجموع ۱۵۵۰۰ کارگر خدمات شهری نتیجه تست کرونای ۴۴ نفر به طور قطعی مثبت بوده است که اقدامات لازم جهت درمان این افراد انجام و حمایت‌های لازم صورت گرفت.

مدیرعامل شرکت شهر سالم گفت: همچنین ۴۷ هزار نفر از کارمندان و کارگران برخی شرکت‌ها اعم از مدیر و نگهبان غربالگری کرونا در آنها انجام شد که ۸۰ نفر تست کرونای آنها به صورت قطعی مثبت بود.

چوبینه با اشاره به اینکه این غربالگری‌ها همچنان توسط شرکت شهر سالم در حال انجام است، گفت: تست انجام شده برای کارگران و کارمندان شهرداری رایگان بوده و اگر کسی در حال حاضر علائم مشکوک به کرونا داشته باشد در اسرع وقت این تست برای آن انجام می‌گیرد.

وی در پایان از راه‌اندازی مرکز جامع سلامت روان طی روزهای آینده خبر داد و گفت:‌ این مرکز در ساختمان جدید شرکت شهر سالم و در بازارچه ستارخان در منطقه ۲ واقع شده است.فارس

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments