۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
در راستای کمک‌رسانی به بیماران کرونا و مدافعان سلامت:

کاروان دوم پزشکی شرکت شهر سالم به استان سیستان و بلوچستان اعزام شد

دومین کاروان پزشکی شرکت شهر سالم شامل شماری از پزشکان و پرستاران و مقادیری دارو و مواد بهداشتی مصرفی جهت ارائه خدمات درمانی به بیماران کرونایی استان سیستان و بلوچستان به این منطقه اعزام شدند.

به گزارش  گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی شرکت شهر سالم، پیرو دستور شهردار و تاکید هیئت مدیره شرکت شهر سالم، دومین کاروان از کادر درمان شهرداری تهران به همراه مقادیری دارو و مواد بهداشتی مصرفی به بندر چابهار اعزام شدند.

این دومین کاروان پزشکی شرکت شهر سالم است که از ابتدای موج جدید شیوع گسترده ویروس کرونا در استان سیستان و بلوچستان به کمک مردم محروم و مدافعان سلامت این منطقه رفتند.

هفته گذشته، نخستین کاروان شامل تعدادی از پزشکان، پرستاران، کارشناسان اورژانس و فوریت‌های پزشکی به همراه یک دستگاه آمبولانس، مقادیری دارو و مواد بهداشتی مصرفی در بیمارستان امام علی (ع) بندر چابهار مستقر شدند.

گفتنی است، کادر درمان حاضر در این کاروان‌ها به صورت داوطلبانه به یاری هم‌وطنان خود در استان سیستان و بلوچستان شتافته‌اند و خدمات بهداشتی و درمانی شرکت شهر سالم در مراکز ۲۰گانه سطح پایتخت، طبق روال به خانواده بزرگ شهرداری و شهروندان تهران ارائه می‌شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments