۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱

کاخ سفید: همه نزدیکان ترامپ و پنس آزمایش کرونا می‌دهند

کاخ سفید اعلام کرده است که همه افرادی که در تماس نزدیک با رئیس جمهور آمریکا و معاونش هستند، آزمایش ویروس کرونا خواهند داد.

به گزارش گروه بین‌الملل طبنا(خبرگزاری سلامت)، در حالی که ویروس کرونا به سرعت در حال گسترش و شیوع در آمریکا است، کاخ سفید روز جمعه اعلام کرد، همه افراد نزدیک به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و مایک پنس معاونش، تحت آزمایش ویروس کرونا قرار خواهند گرفت.

بر اساس این گزارش، آزمایش ویروس کرونا از افراد نزدیک به ترامپ و مایک پنس احتمالا یک اقدام سریع و مشابه با آزمایشی خواهد بود که خود ترامپ روز پنجشنبه انجام داده است. ترامپ روز پنجشنبه در یک آزمایشگاه تست کرونا داد و نتیجه آن کمتر از ۱۵ دقیقه اعلام شد.

جاد دییر سخنگوی کاخ سفید در این باره گفت: از امروز هر کسی که در تماس و ارتباط نزدیک با ترامپ و مایک پنس باشد، تحت آزمایش ویروس کرونا قرار خواهد گرفت.

یکی از حقایق افشا شده درباره ویروس کرونا این است که فرد آلوده به آن می‌تواند ویروس را بدون آنکه اطلاعی نسبت به آلوده شدن داشته باشد، به سایر افراد منتقل کند.

ترامپ تاکنون ۲ بار آزمایش ویروس کرونا داده و هر دو بار نتیجه آزمایش منفی بوده است. آزمایش کرونای مایک پنس نیز منفی اعلام شده است.

کاخ سفید تدابیر مربوط به فاصله اجتماعی را اتخاذ کرده و در نشست‌های خود فاصله بین صندلی‌ها را افزایش داده است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x