۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳

“چهل ستون” امشب میزبان امیر پوردستان می شود

برنامه‌ " چهل ستون" به مناسبت فرا رسیدن ایام ارتحال امام خمینی ( ره ) از امشب ۱۰ خرداد ماه هر شب ساعت ۲۲ از شبکه پنج سیما بر روی آنتن می‌رود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، در قسمت اول، برنامه چهل ستون میزبان امیر پوردستان که هم‌اکنون بعنوان رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند خواهد بود.

وی به مدت بیش از ۸ سال در فاصله سالهای ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۵ فرماندهی نیروی زمینی ارتش را برعهده داشت و از ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۶ جانشین فرمانده کل ارتش منصوب شده بود.
فصل سوم برنامه تولیدی – ترکیبی” چهل ستون” با محوریت معرفی و بازخوانی اصول امام راحل در این ایام از شبکه پنج سیما پخش می شود.
سایر عوامل این برنامه عبارت از :مدیر اجرایی پروژه: حسین نیرومن، جانشین تهیه کننده: سمانه شاه حسینی، کارگردان هنری: امیر عباس شیرانی، سردبیر: رضا نصیری، مدیر تولید: رضا الهی، دستیار کارگردان و مدیر روابط عمومی: میثم محمدخانی، دستیار تهیه کننده: امیر حسین توکلی نژاد و….است.
دو فصل گذشته ی این برنامه در هفته دفاع مقدس و دهه ی فجر در حالی بر روی آنتن رفت که به نوبه ی خود اولین برنامه ای بود که در آن تمامی فرماندهان نیرو های نظامی و همچنین سران مملکتی حضور پیدا کرده بودند که این موضوع در صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران بی سابقه است

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of