۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳

چرا راهبرد موفقیت در صنعت هسته ای، در اقتصاد به کار گرفته نمی شود؟ / برنامه‌های آینده ایران در صنعت هسته ای روی میز”تهران ۲۰”

برنامه "تهران 20" امشب (شنبه8 آذرماه) با حضور دکتر فریدون عباسی رئیس سابق سازمان انرژی اتمی و رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

 به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی شبکه پنج سیما، در این برنامه، به بررسی برنامه های آینده ایران در صنعت هسته ای و دلیل اینکه در این صنعت پیشرفت کرده ولی در اقتصاد عملکرد مطلوبی نداشته ایم، همچنین بررسی ویژگی های شهید محسن فخری زاده، دانشمند بزرگ ایران اسلامی  پرداخته می شود. مخاطبان برنامه “تهران ۲۰” می توانند پیام های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۲۰ یا با شماره تلفن گویای ٢٧٨۶۵٠۵۵ با ما در میان بگذارند. “تهران ۲۰” روزهای زوج با اجرای “محمد دلاوری” و روزهای فرد با اجرای “علی مروی” از شنبه تا چهارشنبه هر هفته راس ساعت ۲۰ از شبکه پنج سیما میهمان خانه های مردم ایران خواهد بود. این برنامه کاری از گروه تهران و شهروندی است که به تهیه کنندگی حسن نظری و با سردبیری محمد محسن فیضی پور روانه آنتن شبکه پنج سیما می شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x