۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷

پیگیری مسائل و مشکلات دانشگاه فرهنگیان در برنامه “تهران ۲۰”

برنامه "تهران 20" امشب (یکشنبه 23 آذرماه) با حضور دکتر طاهر روشندل، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان، به روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی شبکه پنج سیما، در این برنامه، به بررسی مسائل مربوط به حقوق و کارورزی دانشجو معلمان، زیرساخت های دانشگاه فرهنگیان و وضعیت محتوی آموزشی این دانشگاه پرداخته می‌شود.

همچنین در این برنامه وضعیت زیرساخت آب و فاضلاب در استان خوزستان و همچنین پروژه انتقال آب از رودخانه کرج به تهران و آثار زیست محیطی آن  بررسی خواهد شد.

مخاطبان برنامه “تهران ۲۰” می توانند پیام های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۲۰ یا با شماره تلفن گویای ٢٧٨۶۵٠۵۵ با ما در میان بگذارند. “تهران ۲۰” روزهای زوج با اجرای “محمد دلاوری” و روزهای فرد با اجرای “علی مروی” از شنبه تا چهارشنبه هر هفته راس ساعت ۲۰ از شبکه پنج سیما میهمان خانه های مردم ایران خواهد بود. این برنامه کاری از گروه تهران و شهروندی است که به تهیه کنندگی حسن نظری و با سردبیری محمد محسن فیضی پور روانه آنتن شبکه پنج سیما می شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x