۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹

پیوس: همه باید از بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس حمایت کنیم

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: با شناختی که از یحیی گل‌محمدی و کادرفنی پرسپولیس دارم می‌دانم به زودی همه چیز درست خواهد شد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت برخی کارشناسان معتقدند نتیجه فینال لیگ قهرمانان آسیا و شکست مقابل اولسان کره جنوبی باعث شده تمرکز پرسپولیس تا حدودی به هم بریزد. یکی از این افراد فرشاد پیوس پیشکسوت باشگاه پرسپولیس است که در گفتگو با خبرورزشی حرف‌های جالبی می‌زند.

پرسپولیس در دو بازی اخیر خود فقط ۲ امتیاز گرفته است. نظر شما چیست؟
خیلی عوامل می‌تواند دخیل باشد. من فکر می‌کنم از دست دادن فینال لیگ قهرمانان آسیا شاید تأثیرگذار بوده باشد.

بیشتر توضیح می‌دهید؟
به هر حال پرسپولیس شایسته قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا بود. این تیم با شایستگی توانست از مرحله گروهی گذشته و قهرمان غرب آسیا شود. می‌توانست در فینال هم اولسان را پشت سر بگذارد اما دو اشتباه و دو پنالتی قهرمانی را از این تیم خوب گرفت. طبیعی است هر تیم دیگری هم باشد با مشکلاتی بعد از این شکست مواجه می‌شود.

فکر می‌کنید چقدر طول می‌کشد از این شرایط خارج شود؟
من نمی‌دانم اما با شناختی که از یحیی گل‌محمدی و کادرفنی پرسپولیس دارم می‌دانم به زودی همه چیز درست خواهد شد. به نظرم پرسپولیس می‌توانست با پیروزی مقابل ذوب‌آهن دوباره به شرایط برد برگردد اما کمی بدشانسی آورد.

مهدی عبدی می‌توانست در دقیقه ۳۴ گل دوم تیمش را روی ارسال خوب امید عالیشاه بزند. چرا ضربه سرش را آن‌طور زد؟
نباید این بچه را تحت فشار گذاشت. فوتبال همین است و الان همه تیم‌ها آنالیزور دارند. نقاط قوت و ضعف حریف را آنالیز می‌کنند و بعد از فینال آسیا بالطبع روی مهدی عبدی هم برنامه‌ریزی کرده و یارگیری می‌کنند. به نظرم او مهاجم خوبی است و با زدن اولین گل به لیگ برتر برمی‌گردد. شما دیدید در نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان آسیا چه گل‌های زیبایی زد. این نشان‌دهنده توانایی مهدی عبدی است.

پرسپولیس سه‌شنبه باید با دیگر تیم اصفهانی یعنی سپاهان بازی کند. این مسابقه را چطور ارزیابی می‌کنید؟
سپاهان اصفهان با محرم نویدکیا دوباره اوج گرفته است. این تیم در خط حمله نفرات خطرناکی دارد و بازی سختی پیش روی پرسپولیس است اما من فکر می‌کنم ۳ امتیاز این دیدار به تیم ما برسد به شرط آن که بچه‌ها فقط به این مسابقه فکر کنند.

منظور شما این است که در بازی با سپاهان فکر دربی را از سر خارج کنند؟
دقیقاً همین طور است!

سیدجلال حسینی هم همین حرف را می‌زد.
سیدجلال یک کاپیتان و بازیکن باتجربه است. بازی با سپاهان آن هم در استادیوم آزادی بسیار مهم و یک فرصت ویژه است تا پرسپولیس یکی از رقیبان اصلی خود را شکست داده و ۳ امتیاز بگیرد. نباید این بازی را فدای دربی کرد. البته مطمئن هستم یحیی گل‌محمدی با بچه‌هایش در طول هفته صحبت کرده است.

در پایان حرف ناگفته‌ای ندارید؟
این پرسپولیس با همین کادرفنی و بازیکنان قهرمان لیگ نوزدهم شده و به فینال آسیا رسیده است. امروز وظیفه همه ما پرسپولیسی‌هاست که از مربیان و بازیکنان پرسپولیس حمایت کنیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments