۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۳

پیوس: تعویض‌های گل‌‎محمدی نمره قبولی داشت

فرشاد پیوس، با اشاره به نمایش قدرت سرخپوشان در دو دیدار گذشته اظهار داشت: تیم ما فوتبال خوب و روانی مقابل دو نماینده تبریزی در لیگ داشت و شش امتیاز حیاتی از این دو بازی کسب کردیم. هر چه به پایان لیگ نزدیک‌تر شدیم، شرایط روحی و بدنی بازیکنان بهتر شد و الان انگیزه‌هاست که حرف اول را می‌زند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت وی در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: بازی با تراکتور، قدرت واقعی پرسپولیس را نشان داد. ما در نیمه اول دیدیم که چند فرصت عالی نصیب بچه‌ها شد ولی به هر دلیلی که مهم‌ترین آن، استرس بازی بود، این موقعیت‌ها به گلزنی تبدیل نشد. در نیمه دوم، پرسپولیس یک گل خورد و با اینکه تیم برتر میدان بود اما بازی را واگذار کرد. از این لحظه به بعد بود که پرسپولیس توانست انگیزه‌ها و قدرت خود را به حریف دیکته کند.

مهاجم فراموش‌نشدنی تاریخ فوتبال ایران افزود: یحیی گل‌محمدی آرامش بسیار خوبی کنار خط دارد و دانش و تجربه به او کمک می‌کند تا همیشه بهترین تصمیمات را بگیرد. تعویض‌های او، نمره قبولی داشت و باعث شد تا ریتم حملات پرسپولیس در نیمه دوم بهتر و منظم‌تر شود. همین موضوع عامل رقم خوردن یک پیروزی دیگر برای تیم ما بود. در ۳۰ دقیقه پایانی بازی، ما یک تیم قدرتمند و شایسته قهرمانی را در زمین بازی دیدیم. تیمی که بدون توجه به نتایج سایر رقبا، فقط کار خودش را در زمین انجام می‌دهد و مقابل رقیب قدرتمندی مثل تراکتور، توانست به برتری با ۳ گل برسد.

پیوس با اشاره به درخشش مهاجمان پرسپولیس گفت: عیسی آل‌کثیر بعد از مصدومیتی که داشت، با تعصب زیادی بازی می‌کند. شهریار مغانلو هم مهاجمی است که تحت هر شرایطی خوب و مفید در ترکیب تیم به میدان می‌رود. من می‌خواهم از مهدی عبدی صحبت کنم. مهاجمی که اگر روی فرم باشد، عالی کار می‌کند. در دو بازی گذشته، عبدی به خوبی توانست خودش رابه تیم تحمیل کند و بهترین عملکرد ممکن را داشت. گل‌های خوبی که زد در کنار استفاده از قدرت مانور و موفقیت در موقعیت‌های یک به یک، به همراه ارسال‌های دقیق و همچنین سرعت بالایی که دارد، به این بازیکن کمک می‌کند تا در لحظات حساس، بهترین تصمیم ممکن را بگیرد. عبدی در فوتبال ایران، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و همین حالا هم توانسته به خوبی استعدادهایش را به اثبات برساند. باید در این زمینه از مدیریت باشگاه هم تقدیر کرد که قرارداد عبدی را برای پنج سال تمدید کردند.

پیشکسوت خوشنام باشگاه پرسپویلس در نهایت تصریح کرد: از همان ابتدای فصل هم مشخص بود تیم ما بار دیگر به قهرمانی می‌رسد. البته هنوز یک بازی دیگر باقیمانده اما با توجه به شرایط جدول و کاری که پرسپولیس در زمین بازی انجام می‌دهد، فکر می‌کنم باید قهرمانی را تا حد زیادی قطعی بدانیم. با این حال مطمئنم بازیکنان ما مقابل پیکان نیز بهترین عملکرد خود را ارائه می‌کنند تا ان‌شا… با یک پیروزی شیرین دیگر، جام را بالای سر ببریم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments