Wednesday 18 September 2019 | چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵
بازدید: 50

پیشنهاد شهرداری تهران به دولت برای احداث مسکن استیجاری در تهران

شهردار تهران با اشاره به آخرین وضعیت احداث مسکن استیجاری در تهران گفت: پیشنهاد مدیریت شهری این بود که مانند دیگر کشور‌ها مسکن‌های اجتماعی با کمک شهرداری تهران ساخته شود، چراکه معتق

به گزارش خبرنگار حوزه شهری طبنا (خبرگزاری سلامت) پیروز حناچی در مراسم بزرگداشت زنده یاد عزت الله انتظامی با بیان اینکه جای این هنرمند بزرگ در بین ما خالی است، اظهار داشت: حتی با گذشت سال‌ها نیز یاد و خاطره هنرمندان از دل و ذهن شهروندان پاک نمی‌شود.

وی با اشاره به اینکه در سال ۹۱ توانستیم زمینه تبدیل خانه این هنرمند را به خانه موزه استاد عزت الله انتظامی فراهم کنیم، افزود: امروز نیز موفق به رونمایی از کتاب “یک عمر با عزت” شدیم.

شهردار تهران با بیان اینکه هنرمندان سرمایه ملی هستند، گفت: تلاش مدیریت شهری همواره بر این بوده تا از سرمایه‌های هنری کشور به خوبی حمایت کند.

حناچی با تاکید بر توسعه افزایش فرهنگ و توسعه هنر در کشور، افزود: ما در زمینه آثار فرهنگی و هنری فقیر نیستیم بلکه بسیار غنی نیز هستیم و می‌توانیم از این ظرفیت برای تعلق خاطر شهروندان به شهر استفاده کنیم.

شهردار تهران با اشاره به فراموش کردن آثار هنری در کشور، تصریح کرد: متاسفانه امروزه آثار هنری ما در صندوقچه‌ها جا گرفته و فراموش شده اند اما امیدواریم در این دوره مدیریت شهری بتوانیم به فرهنگ غنی کشور نزدیک شویم.

وی ادامه داد: اگر نتوانیم از ظرفیت بالای فرهنگ و هنر کشور استفاده کنیم به طور حتم به بیراهه رفته‌ایم. ما باید با تلاش از فرهنگ غنی هنر بهره‌مند شویم.

حناچی با بیان اینکه مشکلات کشور را می‌توانیم با حضور شهروندان در هر زمینه‌ای حل کنیم، گفت: مشکلات کشور با نگاه سوپر منی حل نمی‌شود به همین منظور باید از ظرفیت‌های عمومی پایتخت برای حل مشکلات استفاده کنیم.

وی در ادامه با اشاره به آخرین وضعیت احداث مسکن استیجاری در تهران گفت: پیشنهاد مدیریت شهری این بود که مانند دیگر کشور‌ها مسکن‌های اجتماعی با کمک شهرداری تهران ساخته شود، چراکه معتقدم شهرداری ابزار لازم برای احداث مسکن را دارد.

شهردار تهران با بیان اینکه دولت با کلیات طرح مسکن استیجاری موافق است، افزود: اگر سرمایه‌ها درست و متناسب در این خصوص اختصاص پیدا کند، شهرداری می‌تواند از ابزار خود به صورت بهینه استفاده کند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of