۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸
بر اساس مصوبات ستاد مبارزه با بیماری کرونا؛

پیست اسکی فریدون‌شهر با ظرفیت محدود بازگشایی شد

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان فریدون‌شهر از بازگشائی پیست اسکی فریدون شهر بر اساس مصوبات ستاد مبارزه با بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سلامت  از اصفهان،علی جوزی بیان داشت: بر اساس مصوبات ستاد مبارزه با بیماری کرونا پیست اسکی فریدون‌شهر با ظرفیت محدود و مطابق با دستورالعمل‌های بهداشتی بازگشایی شد.

وی با اشاره به بارش‌های مناسب برف در دی‌ ماه امسال در دامنه‌های سلسله جبال زاگرس گفت: با شکل‌گیری شرایط جوی و طبیعی مناسب، نشست ستاد مبارزه با بیماری کرونا شهرستان در خصوص وضعیت پیست اسکی تشکیل شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان فریدون‌شهر افزود: بر اساس مصوبات ستاد مبارزه با بیماری کرونا، پیست اسکی شهرستان با ظرفیت یک چهارم ویژه ورزشکاران و گردشگران زمستانی و با رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی بازگشائی شد.

جوزی با اشاره به مصوبه‌های دیگر این نشست تأکید کرد: تمدید فعالیت‌های پیست اسکی شهرستان در هفته‌های آینده منوط به گزارش نهادهای بهداشتی شهرستان بوده و در صورت تشدید شیوع بیماری کرونا در منطقه در خصوص ادامه فعالیت پیست اسکی تصمیم‌گیری خواهد شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x