۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳

پیروزی یاران موسوی و نخستین شکست تیم عبادی‌پور در لیگ والیبال لهستان

هفته سوم لیگ والیبال لهستان با پیروزی تیم اولشتین و نخستین شکست فصل برای اسکرا بلهاتوف آغاز شد.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) در این فصل از لیگ والیبال لهستان، سه بازیکن ایرانی حضور دارند. سیدمحمد موسوی برای اولشتین، میلاد عبادی‌پور برای اسکرا بلهاتوف و پوریا فیاضی برای بژین بازی می‌کنند.

هفته سوم مسابقات، دیشب آغاز شد و در یکی از این بازی‌ها اولشتین با نتیجه سه بر یک مقابل میزبان خود آسِکو رِسوویا به پیروزی رسید. موسوی که در هر چهار ست بازی در ترکیب اصلی تیمش قرار داشت، ۷ امتیاز با اسپک، ۱ امتیاز با سرویس و در مجموع ۸ امتیاز به دست آورد. این بازیکن ملی‌پوش ایران، ۱۰ بار اسپک زد و با کسب ۷ امتیاز، آمار درخشان ۷۰ درصد موفقیت در حمله را به نام خود ثبت کرد.

در دیگر مسابقه این هفته، اسکرا بلهاتوف در خانه خود به مصاف لوبین رفت و سه بر ۲ باخت تا نخستین شکست فصل را تجربه کند. عبادی‌پور در هر پنج ست این مسابقه، بازیکن اصلی اسکرا بود و ۸ امتیاز با اسپک، ۱ امتیاز با دفاع روی تور و درکل ۹ امتیاز گرفت.

امشب در ادامه مسابقات این هفته، تیم بژین به مصاف زاویرسی می‌رود. فیاضی که در این فصل به تیم بژین پیوسته است، در ۲ هفته گذشته به دلیل مشکلات مربوط به خروج از کشور نتوانسته بود تیمش را همراهی کند ولی این بازیکن ملی‌پوش، اواخر هفته گذشته راهی لهستان شد و می‌تواند از امروز برای تیمش به میدان برود.

پس از برگزاری مسابقات دیشب و پیش از پایان تمام دیدارهای هفته سوم، اسکرا با ۲ برد و ۶ امتیاز در رده سوم جدول رده‌بندی قرار دارد و اولشتین هم با ۲ برد و ۵ امتیاز پنجم است.(ایرنا)

 

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments