۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۸

پیروزی استقلال مقابل صنعت نفت آبادان

دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و استقلال ایران از هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال با پیروزی شاگردان مجیدی به پایان رسید.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و استقلال از هفته بیستم لیگ برتر فصل ۱۳۹۹/۱۴۰۰ و از ساعت ۲۱:۳۰ امشب(دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰) در ورزشگاه خالی از تماشاگر تختی آبادان با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال به اتمام رسید. آرمان رمضانی، مهاجم استقلال دقیقه ۵+۹۰ گلزنی کرد. این گل اولین گل فصل رمضانی محسوب می‌شد.

حسین بغلانی به دلیل خطا روی مهدی قایدی در دقیقه ۵۲ با دریافت کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج شد تا صنعت نفت ۱۰ نفره به بازی ادامه دهد.

شاگردان فرهاد مجیدی با این پیروزی ۳۷ امتیازی شدند و به رده سوم جدول رده‌بندی صعود کردند. شاگردان پورموسوی نیز با ۲۶ امتیاز در جایگاه دوازدهم ایستادند.

ترکیب صنعت نفت آبادان: فرزین گروسیان، محمد طیبی، محمد اهل‌شاخه (۹ – حسین بغلانی)، امید خالدی، مهدی حنفی (۷۱ – محمدحسین زواری)، محمود مطلق‌زاده، حکیم نصاری (۵۶ – امید حامدی‌فر)، امیرحسین فرهادی (۷۱ – فاخر تهامی)، طالب ریکانی و رضا خالقی‌فر (۷۱ – احمد شریعت‌زاده)

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، وریا غفوری، محمد نادری (۷۴ – هروویه میلیچ)، سیاوش یزدانی (۷۴ – داریوش شجاعیان)، مسعود ریگی، محمدحسین مرادمند، آرش رضاوند، عارف غلامی، فرشید اسماعیلی، مهدی قایدی و ارسلان مطهری (۸۲ – آرمان رمضانی).

قضاوت این دیدار بر عهده حمید حاج ملک بود و سعید علی نژادیان به همراه حمید نادری داور چهارم علی ابراهیمی او را در امر قضاوت یاری کردند.

نیمه اول:

دقیقه ۲: ضربه سر محمدحسین مرادمند، مدافع استقلال در محوطه جریمه صنعت نفت به شکل خطرناکی راهی اوت شد که البته پیش از ضربه سر مدافع استقلال، پرچم کمک داور به نشانه آفساید بالا رفته بود.

دقیقه ۲۶: پاس عمقی به مهدی قایدی رسید و این بازیکن در موقعیت خوبی قرار گرفت، اما مدافعان صنعت نفت توپ را به کرنر فرستادند.

دقیقه ۳۰: داور به دلیل گرمای هوا، بازی را برای لحظاتی متوقف کرد تا بازیکنان استراحت کنند.

دقیقه ۳۵: مهدی قایدی در محوطه جریمه صنعت نفت به طرز واضحی سرنگون شد، اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت و یک کارت زرد هم به دلیل تمارض به مهاجم استقلال داد!

دقیقه ۴۰: پاس خوبی به قایدی رسید که ضربه این بازیکن بی‌دقت از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۱: شوت دیدنی حجت‌زاده، هافبک صنعت نفت را سیدحسین حسینی دفع کرد.

دقیقه ۴۲: حسینی، دروازه‌بان استقلال ضربه عبدالله ناصری را گرفت، در ادامه توپ برگشتی بار دیگر به ناصری رسید که این بار هم دروازه‌بان استقلال توپ را دفع کرد.

دقیقه ۳+۴۵: سوت پایان نیمه نخست با تساوی بدون گل

نیمه دوم:

دقیقه ۵۲: قایدی پشت محوطه جریمه توسط بغلانی روی زمین افتاد و داور اعلام خطا کرد و به مدافع صنعت نفت کارت قرمز نشان داد.

دقیقه ۶۱: ضربه فرشید اسماعیلی از پشت محوطه جریمه صنعت نفت در آغوش فرزین گروسیان قرار گرفت.

دقیقه ۷۵: پاسکاری خوب استقلالی‌ها در نهایت با شوت اسماعیلی همراه بود که گروسیان آن را دفع کرد و در ادامه قایدی با سر توپ را وارد دروازه صنعت نفت کرد، اما آفساید اعلام شد.

دقیقه ۸۲: قایدی بار دیگر در محوطه جریمه صنعت نفت صاحب موقعیت شد، اما پاس او خوب نبود و مدافع صنعت نفت آن را دفع کرد.

دقیقه ۸۶: اکبر پورموسوی، سرمربی نفت به دلیل اعتراض به داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۱+۹۰: ارسال قایدی از روی نقطه کرنر را با ضربه سر رمضانی  و دفع توپ از سوی گروسیان همراه شد.

دقیقه ۵+۹۰: پاس رو به عقب محمد طیبی، مدافع صنعت نفت را آرمان رمضانی، مهاجم استقلال آن را تبدیل به گل کرد.

دقیقه ۷+۹۰: سوت پایان دیدار و پیروزی لحظات پایانی شاگردان مجیدی.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments