۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۴

پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر شد

آیت الله رئیسی پیرحسین کولیوند را به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر منصوب کرد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت(طبنا) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، پیرحسین کولیوند با حکم رئیس جمهور به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر منصوب شد.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی در حکم انتصاب «پیرحسین کولیوند» بر تلاش مجدانه برای ارائه خدمات امدادی و بهداشتی درمانی به هنگام بروز حوادث و سوانح طبیعی تاکید کرد.

متن حکم آیت الله رئیسی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر پیرحسین کولیوند

در اجرای بند (۵) قسمت (ب) ماده (۱۰) قانون اصلاح موادی از اساسنامه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران مصوب ۲۴/ ۰۲/ ۱۳۸۲ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به کسب رأی اکثریت اعضای محترم شورای عالی در جلسه مورخ ۱۰ /۰۸/ ۱۴۰۰، به موجب این حکم برای مدت چهار سال به عنوان «رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید.

انتظار دارد با تشریک مساعی کلیه دستگاه‌های ذیربط و اهتمام به «عدالت محوری»، « روحیه انقلابی»، «مردم داری»، «پاکدستی و فساد ستیزی» و «قانون مداری» با مشارکت و همکاری سازمان های مردم نهاد و تعامل موثر با سازمان صلیب سرخ جهانی در ارائه خدمات امدادی و بهداشتی درمانی به هنگام بروز حوادث و سوانح طبیعی به اقشار نیازمند و آسیب دیده، تسکین آلام بشری و تعمیق صلح و دوستی پایدار میان ملت ها مجدانه کوشا باشید.

توفیقات روزافزون آن جناب را در انجام شایسته وظایف محوله، بهینه سازی خدمات انسان دوستانه با مشارکت گسترده مردم نوع دوست، تحقق آرمان های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم.

سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران

پیرحسین کولیوند در کارنامه خود ریاست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر را دارد و اکنون با حکم رئیس جمهور به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر به ساختمان صلح خواهد رفت.

 

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments