Tuesday 2 June 2020 | سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵
بازدید: 139

پژوهشگران دانشگاه آزاد تسهیلات مالی دریافت می کنند

رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد گفت: همه نخبگان و پژوهشگران دانشگاه آزاد امسال برای فعالیت های تحقیقاتی خود تسهیلات ویژه حمایتی خواهند گرفت.

به گزارش گروه سلامت طبنا(خبرگزاری سلامت) بابک نگاهداری رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد با اشاره به حمایت از فعالیت های پژوهشی دانشجویان این دانشگاه گفت: همه دانشجویانی که در باشگاه پژوهشگران جوان عضویت دارند در سال تحصیلی جدید برای کارهای تحقیقاتی خود تسهیلات ویژه پژوهشی دریافت می کنند.

ارائه  تسهیلات مالی برای کارهای تحقیقاتی دانشجویان

وی افزود: دانشجویانی که در بخش های علوم پزشکی، علوم انسانی، هنر و کشاورزی در زیر مجموعه معاونت آموزشی تحصیل می کنند در صورتی که به فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی بپردازند، می توانند از تسهیلات مالی برای کارهای تحقیقاتی خود استفاده کنند.

دانشگاه آزاد در مسیر پیشرفت است

نگاهداری با اشاره به پایش برنامه های علمی دانشگاه آزاد تصریح کرد: در دوره مدیریتی اخیر این دانشگاه طرح پایش برنامه علمی در دستور کار قرار گرفت که اکنون در این کار دانشگاه آزاد درحال حاضر در مسیر پیشرفت قرار دارد.

تولید پایان نامه ها براساس نیاز محلی و منطقه ای

وی گفت: پایان نامه های دانشگاه آزاد در حوزه علوم پزشکی و هنر براساس نیاز محلی و منطقه ای در استان های کشور انجام می شود.(ایسنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of