۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
استاندار چهارمحال و بختياري خبر داد:

پیشرفت ۷۰ درصدی طرح انتقال آب بن – بروجن

استاندار چهارمحال و بختياري با بيان اينکه طرح انتقال آب بن - بروجن در حال حاضر ۷۰ درصد پيشرفت فيزيکي دارد، گفت: براي اجراي اين پروژه اعتبار قابل توجهي در نظر گرفته شده است.

به گزارش  گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، اقبال عباسی در دیدار با اعضای شورای شهر و شهردار بروجن با بیان اینکه طرح آبرسانی بن –  بروجن در حال حاضر ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، اظهار کرد: اجرای این طرح در چهارمحال و بختیاری از اولویت‌های دولت است و برای اجرای آن، اعتبار قابل توجهی در نظر گرفته شده است.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: با اجرای طرح انتقال آب بن به بروجن مشکل آب شرب نیمی از جمعیت استان حل می‌شود، بنابراین پیگیری جهت تسریع اجرای این طرح در حال انجام است.

وی در خصوص ضرورت ساماندهی ورودی و خروجی شهرستان‌های چهارمحال و بختیاری، خاطرنشان کرد: اگر شهرداری بروجن طرح مطالعاتی  برای اجرای این موضوع را تهیه کند،اعتبار لازم برای اجرای آن اختصاص می گیرد.

عباسی با بیان اینکه شورای شهر حلقه ارتباط بین مردم و دولت است، تاکید کرد: شوراهای اسلامی شهر و روستا باید مشکلات شهر و روستا را برای پیگیری به مسئولان منعکس کنند.

راه دسترسی بیمارستان بروجن، تأمین آب شرب مردم شهرستان بروجن از طریق پروژه بن – بروجن، بوی نامطبوع فاضلاب شهر بروجن، مشکلات شهرک الهیه بروجن، روشنایی محله صادقیه بروجن نیز از عمده مشکلات مطرح شده در این دیدار توسط اعضای شورای شهر بود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments