۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲

پوشش امدادی ۲۶ حادثه در سیستان و بلوچستان؛ در ماه گذشته

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از پوشش امدادی 26 مورد حادثه و ثبت 109 نفر حادثه دیده در حوادث جاده ای و دریایی در ماه گذشته، خبر داد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان؛ علیرضا میربهاءالدین گفت: در بهمن ماه سال جاری ۲۶ مورد حادثه به جمعیت هلال احمر استان گزارش شده است، که با آمادگی امدادگران استان توانستیم به موقع، بهترین و موثرترین خدمات را در جهت کاهش اثرات و عوارض ناشی ارائه دهیم.

وی با اشاره به اینکه این گزارش ها مربوط به حوادث جاده ای و دریایی است،افزود: بیشترین آمار مربوط به حوادث جاده ای با ۲۰ مورد حادثه بوده است.

میربهاء الدین اظهار کرد: تعداد ۳۴۱ نفر نیروی عملیاتی در قالب ۸۵ تیم به همراه ۳۳ دستگاه آمبولانس، ۱۶ خودروی نجات و ۲۴۳ خودرو کمکدار خدمات امدادی به حادثه دیدگان را برعهده داشتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بیان کرد: در این مدت ۱۲۷ مورد آتش سوزی و ۵۶۷ حادثه دیده به جمیت هلال احمر استان گزارش شده است، که توسط امدادگران خدمات معیشتی و زیستی دریافت کرده اند و به ۳۷ مورد خدمات اسکان اضطراری ارائه شده است.

وی یادآوری کرد: ۱۴ مورد عملیات رهاسازی نیز در حوادث یک ماه گذشته توسط نیروهای هلال احمر مستقر در پایگاه های امداد و نجات انجام شده است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x