۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۸

پنجعلی: پرسپولیس در دو جام مدعی اصلی است

پیشکسوت پرسپولیس گفت: با توجه به فشار بازی های لیگ قهرمانان و ۲ بازی پرفشاری که این تیم در لیگ داشت و تعدادی از بازیکنان با مصدومیت هم روبرو بودند منطقی بود که یحیی به تعدادی از نفرات ترکیب اصلی اش استراحت داده و ریکاوری را برای آنها در نظر بگیرد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت محمد پنجعلی در گفت و گو با برنا با اشاره به پیروزی پرگل پرسپولیس برابر حریف بوشهری اش اظهار داشت: اگرچه حریف پرسپولیس در این دیدار تیمی از دسته دوم بود اما بازیکنان این تیم در سطح کیفی فوتبالی خوبی بودند و با انگیزه زیادی مقابل پرسپولیس به میدان آمدند اما در برابر تجربه و نیروهای تیم گل محمدی نتوانستند کاری از پیش ببرند.

پیشکسوت پرسپولیس درخصوص شرایط تیم گل محمدی در این دیدار تاکید کرد: همان طور که قابل پیش بینی بود پرسپولیس در این دیدار با ترکیب متفاوتی نسبت به بازی های اخیر در زمین حضور پیدا کرد که البته تصمیم درست و به جایی بود. با توجه به فشار بازی های لیگ قهرمانان و ۲ بازی پرفشاری که این تیم در لیگ داشت و تعدادی از بازیکنان با مصدومیت هم روبرو بودند منطقی بود که یحیی به تعدادی از نفرات ترکیب اصلی اش استراحت داده و ریکاوری را برای آنها در نظر بگیرد، ضمن این که در این بازی که بازی نسبتا آسانی برای پرسپولیس بود فرصت خوبی برای نیمکت نشینان و جوان ترهای تیم بود تا بتوانند توانایی های خود را به کادر فنی نشان داده و برای بازی های مهم تر تجربه اندوزی داشته باشند.

پنجعلی ضمن تمجید از عملکرد تیم شاهین بندرعامری بوشهر خاطرنشان کرد: این تیم نشان داد نفرات خوب و آینده داری را در اختیار دارد و می تواند در آینده حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد. شاید تفاوت این تیم با برخی از تیم های دسته بالاتری شان امکانات کم و محدودی است که در اختیارشان قرار گرفته است و گرنه از نظر فوتبالی نشان دادند تیم خوبی هستند و با انگیزه زیادی برابر پرسپولیس به میدان رفتند که عملکردشان در مجموع قابل تقدیر است.

مدافع کهنه کار پرسپولیس در دهه ۶۰ در پایان درخصوص آینده این تیم پیش بینی جالبی داشت و به خبرنگار برنا گفت: پرسپولیس در حال حاضر در ایران بدون رقیب است. این تیم از نظر فوتبالی فوق العاده است و به نظر من مدعی اصلی قهرمانی در دو جام است و اگر برایش مشکل تراشی نکنند می توانند هم در لیگ و هم در جام حذفی قهرمان شوند، ضمن این که این تیم شایسته قهرمانی در آسیا است و امیدوارم امسال طلسم بدشانسی هایش در فینال با قهرمانی شکسته شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments