۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۷

پنجعلی: پرسپولیس از نظر فنی برتر بود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: شکست نماینده ایران مقابل الوحده یک اتفاق بود و این تیم دیگر تا فینال رنگ شکست را نخواهد دید.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت تیم فوتبال پرسپولیس در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا برابر الوحده شکست خورد تا پس از چهار پیروزی متوالی، سرانجام طعم شکست را بچشد.

محمد پنجعلی پیشکسوت سرخپوشان در گفت‌وگو با ایرنا در مورد عملکرد تیم برابر الوحده، ثبت اولین شکست در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱، شانس موفقیت تیم و … صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید:

اولین شکست پرسپولیس مقابل الوحده رقم خورد.

این شکست یک اتفاق بود و به نظرم دیگر تکرار نخواهد شد. پرسپولیس از نظر فنی تیم برتر میدان بود اما در فوتبال برخی اوقات شکست‌هایی هم رقم می‌خورد.

یعنی از دید شما پرسپولیس ایراد فنی نداشت؟

پرسپولیس مانند همیشه توپ و میدان را در اختیار داشت اما گل زود هنگام حریف موجب شد تا حریف خیلی زود روش تدافعی را در دستور کار قرار داده و کار پرسپولیس را سخت کند.

پرسپولیس در این دیدار هم موقعیت‌های زیادی از دست داد؟

مقابل تیمی که کاملا دفاع می‌کند، خلق موقعیت سخت است اما تیم به خوبی این کار را انجام داد و تنها در زدن ضربات آخر کمی با مشکل مواجه شد.

این شکست اما می‌تواند درس خوبی برای ادامه کار باشد.

درست است اما همانطور که گفتم تیم از نظر فنی مشکل نداشت. اگر تیم از نظر فنی مشکل داشت می شد انتقاد کرد اما در فوتبال حتی بزرگ ترین باشگاه‌های اروپا هم در یک بازی شکست می خورند.

این پرسپولیس می‌تواند مدعی باشد؟

امسال قهرمان آسیا هستیم و در این موضوع تردیدی ندارم. دیگر تا فینال روی شکست را نخواهیم دید.

بازی بعدی با الریان هم می‌تواند در صدرنشینی تاثیر زیادی داشته باشد.

این بازی اهمیت ویژه‌ای دارد اما مانند بازی رفت این مسابقه را هم با برتری پشت سر می‌گذاریم و به عنوان قاطع ترین صدرنشین به دور بعد مسابقات خواهیم رفت.

شما خیلی قاطع در مورد قهرمانی صحبت کردید. نقطه قوت این پرسپولیس را در چه موضوعی دیدید؟

پرسپولیس به معنای واقعی یک تیم است. هم در دفاع و هم در حمله خیلی خوب کار تیمی را انجام می‌دهند و کادر فنی هوشمندانه برای هر مسابقه تدابیر را می‌اندیشد. از طرفی تفاوتی بین نفرات اصلی و سایر بازیکنان وجود ندارد که همین موضوع موجب شده تا تیم شرایط خوبی داشته باشد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments