۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲
رییس اداره سلامت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی مشهدخبرداد:

پلمپ ۷۸۴ مرکز صنفی متخلف در مشهد!

رییس اداره سلامت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: از ابتدای آذرماه با اعمال محدودیت های کرونایی و افزایش تعداد بازرسی ها ، با مراکز صنفی متخلف برخورد شده و تاکنون 784 مکان پلمب شده است.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از وبدا،دکتر علی اصغر حسنی با اشاره به اینکه محدودیت های ستاد ملی کرونا براساس شرایط زرد، قرمز و نارنجی شهرها و مناطق تعیین می شود، خاطر نشان کرد: این رنگ بندی ها براساس تعداد بیماران بستری کرونا و تعداد آزمایشات مثبت کرونا در مناطق مختلف تغییر می کند.

وی افزود: بازرسی های مشترک با حضور نمایندگان اتاق اصناف، صنعت ، معدن و تجارت و نیروی انتظامی انجام می شود و با اجازه مراجع قضایی با موارد تخلف برخورد قانونی صورت می گیرد.

دکتر حسنی گفت: از ابتدای آذرماه تاکنون ۲۱ هزار بازدید انجام شده است و ۷۰۲ مرکز به مراجع قضایی معرفی شده اند علاوه براین ۷۰۸ واحد صنفی متخلف نیز پلمب شده است.

رییس اداره سلامت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطرکرد: همکاری اصناف با اعمال محدودیت ها در حد مطلوبی بود اما اصنافی که به قوانین احترام نگذاشته و طبق شرایط عادی فعالیت می کردند به مراجع قضایی معرفی شدند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments