۰۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۶

پشتیبانی مشهود بیمه سلامت از هزینه‌های درمانی مردم

استاندار زنجان ضمن تاکید بر پشتیبانی مشهود بیمه سلامت از هزینه‌های درمانی مردم گفت: همت صادقانه و همکاری همه جانبه بیمه سلامت با حوزه درمان شایسته تقدیر است.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از سازمان بیمه سلامت،فتح الله حقیقی خاطر نشان کرد: بی شک تلاش مستمر و در راستای توسعه شاخص‌های حوزه درمان و سلامت و مقابله با شیوع ویروس کرونا بدون همکاری و تشریک مساعی همه نهادها و دستگاه‌های اجرایی و با همت صادقانه و حضور نیروهای تلاش گری که با خدمات ارزنده موجب تعالی سازمان خود و سیستم اداری کشور را فراهم میسازد، محقق نخواهد شد در این بین همت صادقانه و همکاری همه جانبه بیمه سلامت با  حوزه درمان شایسته تقدیر است.

 استاندار زنجان در ادامه با اشاره به مدیریت موثر بیمه سلامت در روزهای کرونایی افزود: همکاری و مدیریت بیمه سلامت و کارکنان آن، در زمینه پیشگیری، مدیریت وپشتیبانی از هزینه های مالی و بیمه‌ای در ایام شیوع بیماری کرونا و نیز همکاری صمیمانه با استانداری و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان نقش مهمی درتوسعه حوزه سلامت و ارتقای کارآمدی دولت تدبیر و امید به دنبال داشته که علاوه بر رضایتمندی عمومی، حمایت بیمه‌ای و درمانی از اقشار آسیب پذیر را موجب شده است.

 حقیقی با تاکید به  بررسیهای بعمل آمده خاطر نشان کرد: تلاش بیمه سلامت در  تعامل موثر با مراجعین وارائه خدمات بیمه ای در پشتیبانی از هزینه‌های درمانی مردم مشهود بوده است.

وی در پایان با قدر دانی از تلاش ارزنده بیمه سلامت ابراز امیدواری کرد موفقیت و سربلندی بیش از پیش این مجموعه را  در راستای تحقق برنامه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت در اینده نزدیک شاهد باشد

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x