۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵

پروژه‌های عمرانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرا می‌شود

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: فرآیند سازندگی کشور و اجرای طرح‌های عمرانی کشور با قوت پیگیری شده و حتی در دوران مقابله با کرونا هم متوقف نمی‌شود.

به گزارش گروه اجنماعی طبنا(خبرگزاری سلامت) به نقل از سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، «مهدی جمالی نژاد» در حاشیه افتتاح پارک بانوان، پارکینگ طبقاتی و بازدید از کارخانه در حال ساخت بازیافت اظهار کرد: به موجب مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، پروژه‌های عمرانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرا می‌شود.

وی گفت: با وجود شرایط کنونی اقتصادی و کاهش قیمت نفت، همه شهرداریها و دهیاریها کشور با تمام قوا پای کار بوده و می بینیم که شهرداری گلپایگان با تمام جرات و جسارت ۵۰ میلیارد تومان پروژه زیربنایی برای این شهر طراحی و اجرا کرده که کار کمی نیست و نشان دهنده همت و همدلی اعضای شورای شهر، شهرداری و حضور جدی مردم است.

پروژه‌های عمرانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرا می‌شود

جمالی نژاد با یادآوری اینکه پروژه‌های مشارکتی همواره محرک توسعه شهرها و کمک کننده به توسعه جهشی شهرها هستند، افزود: خوشبختانه شهرهای میانی و کوچک کشور نیز هم همپای شهرهای بزرگ نسبت به اجرای پروژه های زیرساختی با مشارکت مردم و بخش خصوصی اقدام کرده و خیز بلندی برای سازندگی کشور برداشته‌اند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments