۰۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹
نیکزاد در جمع خبرنگاران:

پروازهای فرودگاه سبزوار راه اندازی می‌شود

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود هماهنگی های به عمل آمده احتمالا ظرف یک ماه آینده ۲ شرکت هواپیمایی آتا و ماهان پروازهای فرودگاه سبزوار را عهده دار می‌شوند.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از   خانه ملت، علی نیکزاد امروز (پنجشنبه ۴ دی ماه) در جمع خبرنگاران در ایستگاه راه آهن سبزوار اظهار کرد: خدا را شاکریم که توفیق شد بنا به دعوت نمایندگان این حوزه انتخابیه به سبزوار سفر کنم تا مردم شریف این خطه را زیارت و همچنین عرض ادبی به خانواده شهدا داشته باشم.

نماینده اردبیل در مجلس شورای اسلامی افزود: پوشش اینترنت سبزوار به نیشابور باید در اولویت قرار بگیرد و البته معاون وزیر ارتباطات نیز قول دادند که این کار تا آخر سال جاری انجام شود.

وی اظهار کرد: قسمتی از پل بخش شامپال دچار خسارت شده بود که مقرر شده بدون ترک تشریفات با مبلغی بالغ بر ۳.۶ میلیارد بازسازی شودتا اینکه ارتفاع آن بالا برده شود و از سیلاب های احتمالی پیشگیری کند. ضمن اینکه مقرر شده در شهریور سال ۱۴۰۰ نیز این پل افتتاح شود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: فرودگاه سبزوار فعال بوده و همچنین ۵ پرواز داشته که در حال حاضر پروازها انجام نمی گیرد و با هماهنگی های صورت گرفته مقرر شده شرکت هواپیمایی ماهان ۳ پرواز را عهده دار شود و البته با شرکت هواپیمایی آتا هم هماهنگ خواهیم کرد که ۲ پرواز دیگر را انجام دهد تا ۵ پرواز ظرف یک ماه آینده صورت بپذیرد.

این نماینده مردم در مجلس گفت: ایستگاه راه آهن در سال جاری ۴۰ میلیارد اعتبار داشته که این اعتبار بسیار پایین بوده و ما نیز از وزارت راه درخواست کردیم تا صد در صد اعتبار را به این پروژه اختصاص دهند و البته پیمانکار هم قول دادند که کار را پیش ببرند.

نیکزاد بیان کرد: حسینیه ای در گزار شهدا ساخته خواهد شد و اعتبار آن نیز ۲۰۰ میلیون تومان خواهد بود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x