۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

پاکدل: افق روشنی برای هندبال ایران متصور هستیم

رییس فدراسیون هندبال گفت: با حمایتی که از سوی وزارت ورزش صورت گرفته و اتحاد و همدلی که بین این وزارت و کمیته ملی المپیک وجود دارد هندبال جایگاه واقعی خود را پیدا می‌کند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان علیرضا پاکدل رییس فدراسیون هندبال با اشاره به ثبات مدیریتی که در این فدراسیون به وجود آمده اظهار داشت: خوشبختانه بعد از اینکه چندین سرپرست در فدراسیون حضور داشتند مشکل بزرگ هندبال حل شده است و فدراسیون به ثبات رسیده است و برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت خود را در فدراسیون مشخص کردیم. در یک سال گذشته پشتوانه‌سازی مناسبی در فدراسیون صورت گرفت و با قوت به کار خود ادامه می‌دهیم.
وی در ادامه افزود: سال گذشته در مسابقات ساحلی آسیا توانستیم مقام سوم را کسب کنیم و برای اولین بار در بخش بانوان برای کلاس مربیگری از مدرس خارجی استفاده کردیم. همچنین بعد از رایزنی‌های زیاد کنفدراسیون هندبال آسیا را قانع کردیم که میزبانی مسابقات قهرمانی جوانان آسیا را بگیریم.
پاکدل ادامه داد: درحال حاضر اردوهای تیم‌های ملی مختلف درحال برگزاری است و با آرامش برنامه‌های خود را جلو می‌بریم. افق‌ روشنی را برای هندبال ایران متصور هستیم و با حمایتی که از سوی وزارت ورزش صورت گرفته و اتحاد و همدلی که بین این وزارت و کمیته ملی المپیک وجود دارد هندبال جایگاه واقعی خود را پیدا می‌کند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments