۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲
فلاحی در تشریح نشست کمیسیون آموزش مطرح کرد

پاسخگویی حاجی‌میرزایی به ۷ سئوال نمایندگان در کمیسیون آموزش

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از پاسخگویی وزیر آموزش و پرورش به ۷ سئوال در نشست امروز کمیسیون خبر داد که توضیحات به تعداد ۴ سئوال از دیدگاه نمایندگان سئوال کننده قانع کننده تلقی شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از خانه ملت، احمد حسین فلاحی در تشریح نشست امروز (دوشنبه ۷ مهر) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، عنوان کرد: نشست امروز کمیسیون با حضور وزیر آموزش و پرورش برای پاسخگویی به سئوالات نمایندگان تشکیل شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سئوال حبیب الله دهمرده نماینده زابل در خصوص عملکرد سیاسی برخی از مدیران آموزش و پرورش بود؛ سئوال رحمت اله نوروزی نماینده علی آباد درباره احتساب سوابق تحصیلی به جای برگزاری کنکور بود و همچنین سئوال جلیل مختار نماینده آبادان درخصوص برخی تخلفات مالی در آموزش و پرورش مطرح شد که پاسخ وزیر برای نمایندگان سئوال کننده قانع کننده نبود و چند هفته فرصت به وزیر برای ارائه مستندات لازم به نمایندگان اعطا شد.

وی افزود: در ادامه نشست امروز، سئوال دیگری از رحمت الله نوروزی نماینده علی آباد درباره سرانه مدارس مطرح شد و همچنین سئوالی از مهدی طغیانی نماینده اصفهان درباره جذب نیروی انسانی در آموزش و پرورش بیان شد که پاسخ وزیر به این دو سئوال قانع کننده بود.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس یادآور شد: همچنین پاسخ وزیر به سئوال جلال محمودزاده نماینده مهاباد درباره ناتوانی آموزش و پرورش در آموزش به کودکان استثنایی در کشور و سئوال روح الله متفکر آزاد نماینده تبریز درباره نابسامانی و خطاهای فاحش در آزمون ورودی استعدادهای درخشان تابستان ۹۹ برای نمایندگان سئوال کننده قانع کننده تلقی شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x