۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴

پیروزی پر گل پاری سن ژرمن با بازگشت هواداران

تیم فوتبال پاری سن ژرمن قهرمان لیگ فرانسه بعد از 5 ماه بازی کرد و 9 گل به ثمر رساند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت به نقل از استاد الدوحه تیم فوتبال پاری سن ژرمن در دیداری دوستانه مقابل تیم دست دومی لوهاور قرارگرفت و ۹ بر صفر برنده شد.اما نکته جالب این بازی بیشترین حضور جمعیت طرفداران این تیم از زمان فراگیری بیماری کرونا در بین کشورهای اروپایی را داشت.

دولت فرانسه پیش از تعطیلات آخر هفته پروتکل های بهداشتی را کم کرد  تا جایی که امکان حضور ۵۰۰۰ نفر از جمله بازیکنان ، روزنامه نگاران و کارمندان در بازی ها فراهم شود.برای بازی در لو هاور  بلیط های بین ۳۰ یورو (۳۴ دلار) و ۶۰ یورو قیمت گذاری شده است و طی شش دقیقه به فروش رسید.

یک از کارشناسان فوتبال فرانسه اظار داشت : این یک پیروزی برای فوتبال فرانسه ، به طور کلی ورزش فرانسه است. من بسیار خوشحالم که فوتبال در فرانسه می تواند با حضور بیشتر مردم در ورزشگاه ها از سر گرفته شود. این تنها کشور در غرب اروپا است که قادر به انجام این کار است.

بر خلاف آلمان ، انگلیس ، ایتالیا و اسپانیا ، فرانسه فصل لیگ خود را در مقابل همه گیر کروناویروس کنار گذاشت اما وقتی چهار کشور دیگر لیگ های خود را از سر گرفتند ، آنها این کار را پشت درهای بسته انجام دادند.

تیم فوتبال پاری سن ژرمن در این بازی توسط نیمار و ایکاردی، هرکدام ۲ گل  زدند. امباپه، گویه، ساربیا و کالیموندو نیز دیگر گل های تیم قهرمان لوشامپیونه را به ثمر رساند.شاگردان توماس توخل در حال آماده سازی خویش برای ادامه کار هستند.آنها در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا طبق قرعه باید با آتالانتا ایتالیا مصاف دهند.

مترجم : بابک جهانی

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of