۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰

پادوانی: استقلال در دربی تیم برتر میدان بود

مدافع سابق استقلال گفت: استقلال در دربی تیم برتر میدان بود حق این تیم بود که به دور بعد صعود کند و امیدوارم قهرمان این تورنمنت شود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت، در گفتگو با ایلنا در خصوص دربی پایتخت و پیروزی استقلال در این بازی صحبت های کرد که در ادامه می خوانید:

دربی در هر کشوری حساسیت دارد و حساب این بازی از تمام بازی‌های یک فصل جداست. مسابقه بین استقلال و پرسپولیس هم از این مقوله جدا نیست و همیشه این بازی برای همه به خصوص هواداران اهمیت بالایی دارد.

پرسپولیس در جام حذفی رقبای آسان‌تری نسبت به استقلال برای رسیدن به این مرحله داشتند. به هر حال این تیم برای کسب پیروزی مقابل استقلال بازی می‌‌کرد ولی همه این را می‌دانیم بازی جذاب نبود.

اگر فرصت داشته باشم بازی‌ها را دنبال می‌کنم یا در فضای مجازی از ویدیوها و اخبار مطلع می‌شوم. در مورد تیم می‌دانستم اخیرا سایپا را شکست دادند و به همین دلیل روحیه خوبی برای دربی داشتند. من قبل از بازی هم پیش بینی می‌کردم که دربی برای استقلال باشد چون برای کسب جام انگیزه دارند و امیدوارم در پایان این تورنمنت هم به این نتیجه برسند.

بازی آنطور که پیش بینی می‌شود جذاب نبود ولی در همین وضعیت استقلال تیم بهتری نسبت به حریف بود و موقعیت‌های بیشتری داشت که طبیعی بود نتیجه بازی هم برای آنها باشد چون تلاش بیشتری داشتند.

با حضور فرهاد مجیدی آنها طی مسابقات اخیر بعد از دربی گذشته شکستی نداشته‌اند که این آمار بسیار خوب و قابل تحسینی است چرا که می‌دانم آنها با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند و با این وجود تلاش دارند تا هواداران را شاد کنند اما منظم هستند و تیم مجیدی یک نظم عالی دارد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments