۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶

یحیوى:سنگربانان تیم جوانان مى توانند دروازه تیم هاى ملى را بیمه کنند

مربى دروازه بان هاى تيم ملى جوانان معتقد است همه گزينه هاى موجود در اين رده سنى مورد آزمايش قرار گرفته اند و بهترين ها براى حضور در مسابقات تاشكند انتخاب مى شوند.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال  محمدعلى یحیوى مربى دروازه بان هاى تیم ملى جوانان در خصوص شرایط این تیم گفت:در دومین اردوى تیم حضور داریم و براى شرکت در مسابقات نهایى آماده مى شویم. بعضى از دروازه بان هاى تیم از نظر بدنى شرایط خوبى نداشتند اما حالا به آمادگى مطلوب نزدیک تر شدند. فکر مى کنم از اردوى بعدى فهرست ما در خط دروازه نهایى مى شود و با ٣ انتخاب کار را دنبال مى کنیم.

یحیوى اضافه کرد:دوستان و همکاران قبلى خصوصا آقاى بختیارى زاده زحمات زیادى براى این تیم کشیدند و تقریبا به تمامى گزینه هاى موجود در این رده سنى فرصت داده شد. فکر مى کنم دیگر هیچ گزینه اى از چشم تیم جوانان پنهان نمانده و از سویى زمان بسیار کمى داریم. نمى شود به نام هاى دیگرى فکر کنیم و در اردوى بعدى تلاش مى کنیم با سه گزینه نهایى تمرینات را دنبال کنیم. لازم است دروازه بان ها هم هماهنگى تاکتیکى لازم را با تیم داشته باشند.

مربى دروازه بان هاى تیم ملى جوانان در پایان گفت:خوشبختانه دروازه بان هاى بسیار خوب و مستعدى در تیم داریم که مى توانند آینده دروازه تیم هاى ملى را بیمه کنند. نیک پور که در مسابقات کافا عنوان بهترین دروازه بان را به دست آورد مى تواند یکى از بهترین ها در مسابقات تاشکند باشد و سایر بچه ها هم شایستگى زیادى دارند و انشالله این پست را به نقطه قوت تیم تبدیل مى کنند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x