۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

وعده انتقام سخت و غافلگیر کننده ارتش از اسرائیل

فرمانده نیروی زمینی ارتش درهفتمین جشنواره ایمنی و پیشگیری امام هادی(ع) تاکید کرد:انتقام سخت و غافلگیر کننده‌ای از رژیم منحوس صهیونیستی خواهیم گرفت.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در این آیین گفت: غفلت، عادی‌نگاری و سهل‌انگاری موجب فرصت دادن به دشمن است.

وی با اشاره به اقدام تروریستی ترور دانشمند هسته‌ای شهید محسن فخری‌زاده افزود: رژیم صهیونیستی بداند با این کار احمقانه تمام انسان‌های شرافتمند و آزاده دنیا را دشمن خود کرده است و تک تک این انسان‌ها خواستار انتقام سخت بابت این خون‌های به ناحق ریخته شده هستند، لذا امکان ندارد ما از خون شهدای عزیزمان بگذریم. انشاءالله انتقام سخت و غافلگیر کننده‌ای از رژیم منحوس صهیونیستی خواهیم گرفت.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اهمیت بازرسی و ایمنی در یگان‌های تابعه نیروهای مسلح ادامه داد: علم و تجربه در زمینه بازرسی و ایمنی به کمک نزاجا آمده است بگونه‌ای که ریشه حوادث به صورت علمی بررسی شده و دلایل اصلی بروز حادثه به طور عالمانه مورد تحقیق قرار گرفته است.

امیر سرتیپ حیدری تاکید کرد: در بعد ایمنی دریافتیم که ساختار ایمنی باید باز طراحی شود به همین دلیل در گستره نیروی‌زمینی دامنه ساختار بازرسی گسترش یافته است.

وی تصریح کرد: رساله عملیه بازرسی نیروی زمینی ارتش به عنوان کتاب قانون و مرجع نیروهای مسلح مطرح است، از برکات این قانونمندی، پیشگیری از ده‌ها اتفاق و حادثه آسیب‌رسان به کارکنان و ادوات رزمی در یگان‌ها بوده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان گفت: اگر ایمنی و اصول پیشگیرانه در کارها جریان داشته باشد حادثه‌ای در یگان‌ها اتفاق نمی‌افتد و یا اگر اتفاق بیفتد دامنه خسارت کمتری دارد.

در پایان از نفرات برگزیده هفتمین جشنواره ایمنی و پیشگیری امام هادی(ع) تقدیر شد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments