۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷

وزیر آموزش و پرورش وارد تبریز شد

وزیر آموزش و پرورش برای دیدار با معلمان و دانش آموزان منتخب استان آذربایجان شرقی و افتتاح پروژه‌های عمرانی وارد تبریز شد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  مرکزاطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محسن حاجی میرزایی صبح امروز وارد فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز شد و مورد استقبال رسمی مقامات عالی رتبه استان قرار گرفت.

دیدار با نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی، دیدار با منتخب معلمان استان و همچنین بازدید و حضور در نمایشگاه دستاوردها و دیدار با مدیران و روسای آموزش و پرورش استان از برنامه سفر یکروزه وزیرآموزش و پرورش می‌باشد.

نشست با دانش آموزان منتخب (کیفیت آموزشی در زیست بوم جدید)، افتتاح پروژه عمرانی دهکده ورزش دانش آموزی و افتتاح و کلنگ زنی ۵۰ پروژه در نواحی و مناطق استان و شرکت در جلسه شورای آموزش و پرورش از دیگر برنامه‌‌های حاجی میرزایی به استان آذربایجان شرقی است.

جلسه مجمع خیرین استان، جلسه در خصوص جزئیات بسته‌های تحولی با مسئولان آموزشی اداره کل آموزش و پرورش و بازدید از موسسه خیریه طوبی ۲۷ تبریز از برنامه‌های جنبی وزیر و هیئت همراه در این سفر یکروزه به تبریز می باشد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x