۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۵

وزیری: اردو و تورنمنت ترکیه برای کمانداران مفید بود

عضو تیم ملی تیراندازی با کمان کشورمان گفت: نتایج اردو و تورنمنت ترکیه روی رقابت‌های کسب سهمیه المپیک در پاریس تاثیر مثبت خواهد داشت.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت و به نقل از فدراسیون تیراندازی با کمان، میلاد وزیری، عضو تیم ملی تیراندازی با کمان کشورمان در مورد اردوی ترکیه و حضور کمانداران کشورمان در مسابقات این کشور اظهار کرد: بعد از یک سال و اندی دوری از مسابقات و میادین ورزشی اتفاق خوبی بود که قبل از مسابقات انتخابی المپیک و المپیک افتاد. هم یک تورنمنت بود تا ارزیابی از شرایط خودمان داشته باشیم و هم اینکه یک اردوی آمادگی با چند کشور دیگر بود و خدارا شکر شرایط خوبی در اردو داشتیم و نتایج این اردو و تورنمنت روی رقابت‌های کسب سهمیه المپیک در پاریس تاثیر مثبت خواهد داشت و مفید بود.

وی در مورد واکسیناسیون ورزشکاران المپیکی تاکید کرد: خدارا شکر  با همت مسئولان وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون پزشکی ورزشی واکسیناسیون انجام شد. دغدغه تمام ورزشکاران المپیکی و ورزشکارانی که در راستای کسب سهمیه هستند بحث کرونا است. رقابت‌های زیادی تا المپیک پیش رو داریم و در این بین اردوها در حال برگزاری است و ارتباط ما با افراد مختلف اعم از کادر فرودگاه، برگزار کنندگان مسابقات و محل تمرین نگران کننده بود. امیدواریم هر چه زودتر واکسن در اختیار همه مردم قرار گیرد، سلامتی همه حفظ و جامعه سالم شود و نگرانی‌ها از بین برود.

وزیری افزود: از شعبانی‌بهار و کادر فنی تیم ملی تشکر می‌کنم. برنامه ریزی مناسبی برای کسب سهمیه انجام شده و رفته رفته شرایط همه ما در حال بهبود است تا امسال یک اتفاق خوب در مسابقات فرانسه برای کشور رقم بخورد و این تیم تاریخ ساز شود. در مسابقات ترکیه رکورد ایران را مرحله مقدماتی شکستیم و این اتفاق در فرانسه هم تکرار می‌شود و امیدوارم نتایج خوب و درخشانی برای کشورمان کسب شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x