کد خبر: ورود-بیش-از-دو-میلیون-دُز-واکسن-به-کشور
۲۵ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۲۴
ورود بیش از دو میلیون دُز واکسن به کشور

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت، کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به وقفه ای در بحث واردات واکسن کرونا به کشور، اظهار کرد: ان شاءالله در چند روز آینده مطابق قولی که دادیم،  اقداماتی انجام شد و مبالغی به حساب فروشنده‌های واکسن واریز شده است،.

او در ادامه بیان کرد: امیدواریم بیش از دو میلیون دُز واکسن معتبر وارد کشور شود که در کنار سایر زحمات وزارت بهداشت بتوانیم هم وطنانمان را با استفاده از واکسن‌های تولید داخل و وارداتی واکسینه کنیم تا بخشی از دغدغه‌های هم وطنانمان در این زمینه مرتفع شود.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: جمعیت هلال احمر این آمادگی را دارد که مطابق قولی که داده شده در صورتی که طرف خارجی به تعهداتش عمل کند، واکسن‌های مورد نیاز کشور را وارد کند.

او با اشاره طرح حامیان سلامت در محل اخذ صندوق‌های رای تصریح کرد: با توجه به درخواستی که وزارت کشور از جمعیت هلال احمر داشت، بیش از ۱۴۰ هزار نفر از نیرو‌های جوان وداوطلب جمعیت هلال احمر در پای صندوق‌های رای حضور خواهند داشت.

همتی ادامه داد: این افراد به  هموطنان توصیه می کنند، در هنگام اخذ رأی و حضور در مکان اخذ صندوق‌های رای پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

رئیس جمعیت هلال احمر تصریح کرد: همچنینتجهیزات حفاظت شخصی در اختیار هم وطنان قرار خواهد گرفت و  آمبولانس‌های هلال احمر در صورت نیاز هموطنانمان حضور خواهند داشت.

او بیان کرد: جمعیت هلال احمر این آمادگی را دارد که در قالب تیم‌هایی تحت نظارت وزارت بهداشت در امر برگزاری انتخابات بهترین همکاری را داشته باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha