۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳

ورودی و خروجی‌های بهشت زهرا بسته شود

عضو شورای اسلامی‌شهر تهران گفت: از مسؤولین سازمان بهشت زهرا می‌خواهم تا ورودی و خروجی‌های این مجموعه را ببندند و فقط برای امورات ضروری اجازه تردد به شهروندان بدهند.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، زهرا صدر اعظم نوری عضو شورای اسلامی‌شهر تهران در جلسه علنی امروز شورای شهر تهران گفت: تذکر من در رابطه با آرامستان‌های شهر تهران است.

وی افزود: ضمن اینکه از همه کارکنان این سازمان تشکر می‌کنم که این ایام ایثارگران خدمت کرده اند و در خط مقدم کار قرار دارند و در معرض آسیب هستند اما تاکیدی هم باید به مسؤولین آن انجام بگیرد.

نوری گفت: البته شاید در واقع مخاطب اصلی تذکر و درخواست من شهروندان هستند اما باید سازمان بهشت زهرا هم تمهیداتی داشته باشد و آن هم مربوط به زیارت اهل قبور در پایان سال و ابتدای سال است.

عضو شورای اسلامی‌شهر تهران تصریح کرد: امسال اقتضا می‌کند این سنت حسنه که هر ساله انجام می‌گرفته است کنار گذاشته شود و از این رو از همه شهروندان می‌خواهم تا به آرامستان‌های شهر مخصوصا بهشت زهرای تهران نروند.

وی افزود: از سوی دیگر هم از رییس سازمان بهشت زهرا می‌خواهم که ورودی‌های بهشت زهرا در این ایام بسته شود تا فقط رفت و آمدهای ضروری انجام بگیرد و کنترل بیشتری بر ورودی و خروجی‌ها انجام گیرد.

صدر اعظم نوری اظهار امیدواری کرد این بیماری و ویروس از سوی شهروندان جدی گرفته شده و شهروندان بیش از گذشته در خانه بمانند تا این ویروس هرچه سریعتر از کشور و شهرمان رخت بر بندد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x