۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۶

ورزش همگانی را به عنوان یک رسالت باید همگانی کنیم

نماینده مردم فیروز آباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اصلاح سبک زندگی مردم ، اظهار داشت : ورزش همگانی رابه عنوان یک رسالت باید نهادینه کنیم .

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان محمد مهدی فروردین در طرح ملی رونمایی از شهر فعال با اشاره به زندگی ماشینی و آپارتمان نشینی و مشکلات فراوان اقتصادی ، رسالت مجلس شورای اسلامی را رفع موانع همگانی کردن ورزش دانست و اصلاح سبک زندگی مردم را مورد توجه قرار داد.
رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی تاکید کرد : ورزش همگانی را باید به عنوان یک رسالت نهادینه کنیم و تحقق این هدف مهم باید از آموزش و پرورش آغاز شود که در این راستا مجلس شورای اسلامی نیز یکی از اولویت های خود را قوانین حمایتی برای ترویج ورزش همگانی و رفع موانع تبیین کرده است .

محمد مهدی فروردین با ابراز خرسندی از نگاه وزارت ورزش و جوانان به مقوله ورزش همگانی تصریح کرد : هر طرحی را که در راستای همگانی شدن ورزش به فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی ارائه شود ، مورد حمایت قرار خواهد گرفت و این آمادگی را داریم که به عنوان خادم مردم در زمینه همگانی شدن ورزش ، موانع و مشکلات را در جایگاه قانونگذاری رفع کنیم .

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x