۰۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵

ورزش ایران باید در المپیک و پارالمپیک حضوری آبرومندانه داشته باشد

وزیر ورزش در آغاز سال جدید با ابراز امیدواری نسب به غلبه بر ویروس کرونا، تاکید کرد که ورزش ایران باید در المپیک و پارالمپیک حضوری آبرومندانه داشته باشد.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، مسعود سلطانی فر در پیام نوروزی خود تاکید  کرد: امیدوار هستیم با تلاش‌هایی که توسط مدافعان عرصه سلامت، پزشکان، پرستاران، مدیران بخش بهداشت و درمان کشور و همه مدیران دستگاه‌های اجرایی و نیروهای مسلح در حال انجام است و با همت و همکاری که مردم ما دارند در کوتاه ترین زمان ممکن بر این ویروس منحوس غلبه بکنیم.

متن این پیام به شرح زیر است:

یا مقلب الفلوب والابصار

یا مدبراللیل والنهار

یا محول الحول والحوال

حول حالنا الی احسن الحال

فرا رسیدن سال ۱۳۹۹ هجری شمسی را به تمام هموطنانم در سراسر کشور و همچنین ایرانیانی که در نقاط دیگر دنیا زندگی می‌کنند تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و امیدوار هستم که سال جدید سرشار از موفقیت و سلامتی برای همه مردم جهان باشد.

سال جدید را در حالی آغاز می‌کنیم که بیش از ۱۶۰ کشور جهان گرفتار ویروس منحوس کرونا هستند و تعدادی از هموطنان ما و مردم سایر کشورها در اثرابتلا به این بیماری جان خود ر از دست دادند. امیدوار هستیم با تلاش‌هایی که توسط مدافعان عرصه سلامت، پزشکان، پرستاران، مدیران بخش بهداشت و درمان کشور و همه مدیران دستگاه‌های اجرایی و نیروهای مسلح در حال انجام است و با همت و همکاری که مردم ما دارند در کوتاه ترین زمان ممکن بر این ویروس منحوس غلبه بکنیم و به امید خدا سالی توام با برکت و موفقیت برای تمام ملت و سال موفقی برای ورزش و قهرمانان ما در عرصه مسابقات مهم بین المللی خصوصا المپیک و پارالمپیک باشد.

امسال سال بسیار حساسی است و باید یک حضور آبرومند در این مسابقات مهم داشته باشیم.

همچنین امیدوارم سال خوبی برای جوانان ما خصوصا جوانانی که عضو بیش از سه هزار سازمان مردم نهاد وابسته به وزارت ورزش و جوانان هستند باشد. خوشبختانه تمام این سمن‌ها در رویدادها، حوادث و مناسبت‌ها توانستند نقش خود را در جهت کمک به مردم و حل مشکلات کشور ایفا بکنند و ان شاء الله از بین این اعضای سمن‌ها و جوانان تلاشگر امروز مدیران آینده کشور انتخاب خواهند شد و دعا می‌کنیم سال ۱۳۹۹ مشکلات سال ۱۳۹۸ را در ابعاد مختلف نداشته باشیم و همدلی مردم باعث شود مسیر رشد و توسعه را در کشور با سرعت بیشتری ادامه بدهیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments