۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۴

وجود ۲۴۶پروژه صنعتی با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد در گلستان

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان از وجود 246 پروژه صنعتی با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد در گلستان خبر داد و گفت: به بهره برداری رسیدن نیمی از این پروژه ها پنج هزار و 213شغل به وجود می آورد.

به گزارش گروه اقتصاد سلامتی خبرگزاری سلامت به نقل از  شاتا، حسین طلوعیان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان افزود: یکی از مهمترین برنامه های سالجاری تحقق به منویات مقام معظم رهبری و رسیدن به جهش تولید در استان است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان ادامه داد: در سه سال گذشته با همکاری قوه قضائیه توانستیم ۱۰۰ واحد صنعتی را به چرخه کار بازگردانیم.

طلوعیان یادآور شد: امسال برنامه ریزی شده است که ۵۰ واحد صنعتی در داخل شهرک های صنعتی و خارج از آن به چرخه تولید باز گردد.

وی گفت: در سه ماهه نخست امسال بیش از ۱۶ واحد صنعتی در سطح استان گلستان احیاء شده است و این واحدها با بیش از ۶۰ درصد ظرفیت در حال فعالیت هستند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان خاطرنشان کرد: در سطح استان ۲۴۶ واحد صنعتی با بیش از ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دست ساخت وجود دارد و اگر بتوانیم نیمی از این واحدهای صنعتی را به بهره برداری برسانیم می توانیم پنج هزار و ۲۱۳ شغل در بخش صنعت به وجود بیاوریم.

به گفته وی ، پیش بینی سرمایه گذاری این طرح ها ، ۱۷۵۵۲ میلیارد ریال می باشد .

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of