۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
همزمان با هفته بزرگداشت معلولین صورت گرفت؛

واگذاری ۱۷واحد مسکونی به معلولان شهرستان خمینی شهر

همزمان با هفته بزرگداشت معلولین، ۲۰۵ واحد مسکونی به افراد تحت پوشش بهزیستی استان اصفهان با حضور فرماندار، نماینده و مدیرکل بهزیستی استان اصفهان واگذار شد که از این تعداد، سهم شهرستان خمینی‌شهر ۱۷واحد بود.

به گزارس خبرنگار خبرگزاری سلامت در اصفهان،فرماندار خمینی‌شهر در آیین بهره‌برداری از این واحدها در روستای تیرانچی با تبریک هفته بزرگداشت معلولین اظهار داشت: همه دستگاه ها مکلف به مناسب سازی، برطرف کردن مشکلات و خدمت رسانی بیش از پیش به این قشر از جامعه هستند.

علیرضا بصیری با تقدیر از افرادی که در تامین مسکن معلولین فعالیت دارند افزود: خیران خمینی‌شهر در کشور زبانزد خاص و عام هستند و حمایت از معلولین نیز به مشارکت و اقدام جمعی این عزیزان نیاز دارد و امیدواریم بتوانیم با کمک خیرین بزرگوار بتوانیم مشکلات مسکن این عزیزان را به نحو مطلوب حل کنیم.

ولی‌اله نصر مدیر کل بهزیستی استان اصفهان هم در آیین این مراسم اعلام کرد: سهم استان در این برنامه ۲۰۵ واحد بود که در ۱۳ شهرستان به بهره برداری رسید. از این تعداد ۴۹ واحد مربوط به خانواده‌های دارای یک فرد معلول و یا زنان سرپرست خانوار و ۱۵۶ واحد برای خانوارهای دارای ۲ معلول به بالا می باشد که امروز در شهرستان خمینی‌شهر به صورت نمادین شاهد افتتاح و واگذاری یکی از این واحدها بودیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments