Friday 18 October 2019 | جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
بازدید: 140

واکنش پاری سن ژرمن به پیشنهاد بارسلونا برای خرید نیمار

باشگاه پاری سن ژرمن به زودی پاسخ آخرین پیشنهاد بارسلونا برای خرید نیمار را خواهد داد.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، داستان بازگشت نیمار به بارسلونا همچنان ادامه دارد. باشگاه بارسلونا سخت در تلاش است که تا زمینه بازگشت نیمار به نوکمپ را فراهم کند. در جلسه اخیر مدیران بارسلونا با باشگاه پاری سن ژرمن رقم ۱۸۰ میلیون یورو برای خرید نیمار به تیم پاریسی ارائه شد.

لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن به پیشنهاد بارسلونا واکنش کوتاهی از خود نشان داد. او گفت: در فروش نیمار عجله‌ای نداریم. با صبر و حوصله زیاد این پیشنهاد را بررسی می‌کنیم و جواب نهایی را خواهیم داد.

بارسلونا برای جذب نیمار ابتدا پیشنهاد معاوضه او را داد و بعد از آن هم خرید قرضی اما پاری سن ژرمن هر دو پیشنهاد را رد کرد چرا که تنها می‌خواهد نیمار را به صورت دائمی بفروشد و همین باعث شد تا بارسلونا هم پیشنهاد نهایی خود را ارائه دهد و منتظر پاسخ نهایی پاری سن ژرمن باقی بماند.

باشگاه پاری سن ژرمن به خاطر حاشیه‌سازی‌های اخیر نیمار اجازه نداده که او در فصل جاری لوشامپیونه به میدان برود. آسیب دیدگی ام‌باپه و کاوانی باعث شده تا مدیران پاری سن ژرمن در فروش نیمار دچار شک و تردید شوند و باید دید که در نهایت چه تصمیمی برای این بازیکن گرفته می‌شود.(ایسنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of