۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷

واکنش زیدان به خطای هندی که گرفته نشد

سرمربی رئال مادرید نسبت به خطای هندی که داور نگرفت واکنش نشان داد.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) و به نقل از آس، رئال مادرید شنبه شب در هفته دوازدهم لالیگا برابر رئال بتیس، بدون گل مساوی کرد. زین الدین زیدان پس از بازی گفت: نتوانستیم گلزنی کنیم. برای گلزنی موقعیت داشتیم و تلاش کردیم. در این بخش مشکل داشتیم. با این حال نمایشی که ارائه دادیم خوب بود. تنها گلزنی نکردیم. اگر گلی به ثمر نرسانیم شرایط سخت می‌شود.

سرمربی رئال مادرید در ادامه اظهار کرد: رئال بتیس از لحاظ فردی تیم خیلی خوبی دارد. این موضوع به خصوص در نیمه دوم آشکار بود چون در نیمه اول تیم برتر بودیم و تنها گلزنی نکردیم. در نیمه دوم، بازی برابر اما خوب بود.

سفیدپوشان باز هم نتوانستند رکورد سه پیروزی پیاپی را به ثبت برسانند. سرمربی فرانسوی در این رابطه گفت: نباید به دنبال نبود اعتماد به نفس گشت. در نهایت ما صدرنشینیم. ما بد بازی نکردیم. در خانه دو امتیاز از دست دادیم، این درست است. فقط گل نزدیم. اگر این اتفاق می‌افتاد شرایط برایمان خیلی خوب می‌شد.

او افزود: ماتمام تیم را بر اساس نتایج بررسی می‌کنیم اما باید بپذیرید که لالیگا بهترین لیگ جهان است. هر فصل سخت‌تر می‌شود و هرگز بازی آسانی نخواهید داشت. تیم بدی هم در جدول وجود ندارد. امروز شاهد نتایج دیگر تیم‌ها بودیم. حریف آسانی در لالیگا وجود ندارد.

زیدان در پایان به خطای هند فدال اشاره کرد که داور آن را پنالتی ندانست. سرمربی مادرید گفت: خطای هند اتفاق افتاد اما داور تصمیم گرفت به نحو دیگری آن را ببیند و من خود را وارد این قضایا نمی‌کنم.(ایسنا)

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments